facebook
szkoła tańca
Metrum Poznań


2020 rok

22 luty 2020r.

  dzieci od 5 lat

19 stycznia 2020r.

XII OMT

ZOBACZ NASZE FILMY

kanał na YT szkoły tańca metrum

METRUM AKADEMIA TAŃCA / Osiągnięcia 2016-

Osiągnięcia zawodników METRUM Akademii Tańca i Fitness kształconych przez dyplomowanego nauczyciela tańca, choreografa, reżysera mgr Małgorzatę Wieczorek;

134. Mistrzostwa Świata Urban Street Dance WADF 11-13.10.2019 Płock:
3 miejsce Solo Daria K.
4 miejsce Duet Daria K. Maja K.
2 miejsce Formacja zespół Metrum Mtr
8 miejsce Formacja zespół Metrum Junior
133. I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Let's Dance 30.03.2019 Oborniki
1 miejsce hip-hop formacje "Metrum Gold"
132. XX Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza 29.03.2019 Białe Błota

2 miejsce solo hip-hop Daria K.
4 miejsce duet hip-hop Daria K. Maja K.
5 miejsce mini formacja hip-hop "Metrum Lil"
7 miejsce mini formacja hip-hop "Metrum MTR"
7 miejsce formacja hip-hop "Metrum MTR"
131. OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ 16.03.2019 Wrocław
2 miejsce Gabriela G. układ taneczny
   miejsce Natalia N. układ taneczny
   miejsce Natalia N. układ ze skakanką
8 miejsce Zofia R. układ taneczny
10 miejsce Weronika G. układ taneczny
11 miejsce Klaudia D.J. układ taneczny
12 miejsce Lena Kr. układ taneczny
12 miejsce Lena Ko. układ taneczny
13 miejsce Anastazja V. układ taneczny
13 miejsce Zuzanna S. układ taneczny
20 miejsce Julia T. układ taneczny
130. Ogólnopolski Turniej UDA 23.02.2019 Mogilno
GRAND PRIX dla zespołu „Metrum Gold”
1 miejsce hip-hop formacje „Metrum Gold”
1 miejsce hip-hop formacje „Metrum MTR”
4 miejsce hip-hop formacje „Metrum Junior”
1 miejsce dancehall mini- formacje „Open Dance”
1 miejsce hip-hop solo Daria K.
6 miejsce hip-hop solo Dawid J.
1 miejsce hip-hop duet Daria K., Maja K.
4 miejsce dancehall duet Julia A., Natalia L.
129. X Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca i Gimnastyki „Zachodnie Zderzenie” 10.02.2019 UAM Poznań
Gimnastyka Grupy Układ z Przyborem:
I miejsce – METRUM GIMNASTIC
Gimnastyka Grupy Układ Taneczny:
I miejsce – BIT GIMNASTIC
Gimnastyka Solo 7-9 lat Układ Taneczny:
I miejsce – ZOFIA R.
III miejsce – MAJA M.
Gimnastyka Solo 10-15 lat Układ Taneczny:
I miejsce egz.:- ANASTAZJA V.- JULIA T.- IZABELA Ł.
II miejsce egz.:- LENA K.- ZUZANNA S.
III miejsce:- KLAUDIA D.
Gimnastyka solo 7-9 lat Układ z Przyborem:
I miejsce egz.– MONIKA Ż.-  MARYSIA O.- ZOFIA R.- LENA K.
II miejsce egz.- ALICJA T.- ZUZANNA W.- GABRIELA G.- MAJA M.
III miejsce egz.:- KAMILA H.- OLGA K.- MARTYNA S.
Gimnastyka Solo 10-15 lat Układ z Przyborem:
I miejsce egz:- ANASTAZJA V.- LENA K.- JULIA T.- ZUZANNA S.- IZABELA Ł.- KLAUDIA D.J.- WERONIKA G.- NATALIA N.
II miejsce egz:- MARIA K.- ANNA Z.- BARBARA R.
III miejsce:- PATRYCJA Ł.
Formacja Disco do lat 8 Debiut:
I miejsce – OPEN DANCE 1
Mini Formacja Inne Formy do lat 8 OPEN:
I miejsce – METRUM ARTS VAIANA
Formacja Inne Formy do lat 8 DEBIUT:
I miejsce – OPEN DANCE 1
III miejsce – BIT ARTS VAIANA
Mini Formacja Hip Hop do lat 8 OPEN:
I miejsce – METRUM MINI
Mini Formacja Modern & Contemporary do lat 8:
I miejsce – METRUM ARTS CLEO
Solo Inne Formy do lat 8 OPEN:
I miejsce egz:- ARTEM C.- MARYSIA O.- WIKTORIA J.- ALEKSANDRA K.- MAJA W.
II miejsce egz:- MARTA J.- GABRYSIA G.- MARIANNA B.- JAGODA P.- LENA L.
III miejsce egz:- EMILIA S.- OLIWIA K.
Duet Inne Formy do lat 8 OPEN:
I miejsce – TADEUSZ K. I STANISŁAW I.
Formacja Hip Hop  9-11 lat OPEN:
II miejsce – METRUM LIL
Formacja Hip Hop 12-15 lat:
I miejsce – METRUM JUNIOR
Formacja Inne Formy 12-15 lat:
I miejsce – METRUM JUNIOR
Formacja Inne Formy pow. 16 lat:
I miejsce – METRUM SALSA
Formacja Modern pow. 16 lat:
III miejsce – MAXIMA
Formacja Hip Hop pow. 16 lat:
I miejsce egz.– METRUM GOLD - METRUM MTR
128. II Ogólnopolski Turniej „O Lśniącą Gwiazdę” w gimnastyce artystycznej 12.01.2019 Gliwice
16 miejsce Zofia R.
17 miejsce Izabela Ł.
16 miejsce Anastazja V.
17 miejsce Julia T.
127. European Dance Championship Szczecin - Poland 15-17.06.2018
1 miejsce - Małgorzata Wieczorek Urban Pop Dance Masters Solo Female
1 miejsce – Małgorzata Wieczorek Urban Street Dance Masters Solo Female
5 miejsce – Daria K. Urban Street Dance Youth & Adults Solo Female
2 miejsce – Maja K., Daria K. Urban Street Dance Youth & Adults Duos – Any
126. XXIV Puchar Polski w tańcu sportowym 9-10.06.2018 Radzymin
1 miejsce Disco Dance Freestyle formacja „Open Dance 2” juniorzy
3 miejsce hip-hop formacja „Open Dance 2” juniorzy
3 miejsce Fantasy Show formacja „Open Dance 2” juniorzy
5 miejsce hip-hop mini-formacja „Open Dance 2” juniorzy
1 miejsce hip-hop formacja „Metrum” młodzieżowcy
1 miejsce Disco Dance Freestyle mini-formacja „Metrum” juniorzy
2 miejsce hip-hop mini-formacja „Metrum” kadeci
3 miejsce hip-hop mini-formacja „Metrum” kadeci
3 miejsce hip-hop mini-formacja „Metrum” juniorzy
4 miejsce hip-hop mini-formacja „Metrum” juniorzy
125. World Championship in Dance Sport 23-27.05.2018 Pula Chorwacja
miejsce    Nazwa kategoria
1    House Duo Adult
1    House Formation Youth
1    House Small Group Adult
1    House Small Group Junior
1    House Solo Female Adult
2    Belly Dance Folk Solo Female Senior
2    Hip Hop Duo Adult
2    Hip Hop Small Group Youth
2    Hip Hop Solo Female Adult
2    House Duo Youth
2    House Small Group Junior
2    Street Dance Show Couple / Duo Junior / Adult
2    Street Dance Show Small Group Mini / Youth
2    Street Dance Show Solo Female Junior / Adult
3    Dance Show Small Group Adult
3    Hip Hop Small Group Youth
3    Street Dance Show Formation Mini / Youth
3    Street Dance Show Small Group Junior / Adult
4    Belly Dance Show Solo Female Senior
4    Dance Pop Solo Female Adult
4    Hip Hop Duo Youth
4    Hip Hop Formation Youth
4    Street Dance Show Small Group Junior / Adult
5    Hip Hop Small Group Adult
5    House Solo Female Adult
5    Street Dance Show Small Group Junior / Adult
5    Techno Solo Female Adult
7    Hip Hop Formation Junior
7    Hip Hop Small Group Junior
8    Hip Hop Small Group Junior
9    Street Dance Show Solo Female Junior / Adult
11    Hip Hop Solo Female Youth
12    Hip Hop Duo Youth
12    Hip Hop Solo Female Adult
13    Hip Hop Duo Junior
14    Hip Hop Solo Female Adult
17    Dance Show Duo Junior
124. XXIII MISTRZOSTWA POLSKI w tańcu sportowym Radzymin - 2 grudnia 2017 r.
1 miejsce METRUM LIL Hip-Hop Formacje Kadeci
2 miejsce METRUM LIL LOLIPOP Hip-Hop Małe Grupy Młodzicy
3 miejsce Wieczorek Małgorzata POPPING solo Młodzieżowcy
3 miejsce METRUM LIL SWEETS Hip-Hop Małe Grupy Kadeci
3 miejsce METRUM MTR Hip-Hop Małe Grupy Juniorzy
4 miejsce METRUM JUNIOR BIT Hip-Hop Małe Grupy Juniorzy
3 miejsce OPEN DANCE 1 Disco Dance Formacje Juniorzy
3 miejsce Majzub Nadia HIP-HOP solo Młodzicy
4 miejsce OPEN DANCE 1 Dance Show Małe Grupy Juniorzy
5 miejsce OPEN DANCE 2 Dance Show Małe Grupy Juniorzy 
5 miejsce OPEN DANCE 2 Dance Show Małe Grupy Juniorzy
7 miejsce Klepka Daria DANCE SHOW solo Młodzieżowcy
9 miejsce Wieczorek Małgorzata DANCE SHOW solo Młodzieżowcy
4 miejsce METRUM JUNIOR Hip-Hop Formacje Juniorzy
5 miejsce OPEN DANCE 1 Hip-Hop Formacje Juniorzy
5 miejsce OPEN DANCE 1 Dance Show Formacje Juniorzy
4 miejsce OPEN DANCE 2 Fantasy Show Formacje Juniorzy
3 miejsce METRUM MTR Dance Show Małe Grupy Młodzieżowcy
4 miejsce Klepka Daria HIP-HOP solo Młodzieżowcy
7 miejsce Klinkiewicz Maja HIP-HOP solo Młodzieżowcy
8 miejsce Wieczorek Małgorzata HIP-HOP solo Młodzieżowcy
12 miejsce Domagała Maria FANTASY SHOW solo Juniorzy
6 miejsce Frankus Julia DANCE SHOW solo Młodzicy
10 miejsce Majzub Nadia DANCE SHOW solo Młodzicy
11 miejsce Jędrasiak Adrianna DANCE SHOW solo Młodzicy
123. XXIII Mistrzostwa Polski w tańcu sportowym PZTS 21.10.2017 Łódź
1 miejsce solo belly Dance Freestyle Wieczorek Małgorzata seniorzy
1 miejsce solo belly Dance Folk Wieczorek Małgorzata seniorzy
1 miejsce solo Dance pop Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
2 miejsce solo wacking Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
2 miejsce solo techno Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
2 miejsce solo dancehall Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
2 miejsce solo house Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
1 miejsce solo wacking Klepka Daria młodzieżowcy
1 miejsce solo house Klepka Daria młodzieżowcy
1 miejsce solo dancehall Klepka Daria młodzieżowcy
1 miejsce duety hip-hop Majzub Nadia, Frankus Julia młodzicy
1 miejsce duety Dance show Kwacz Julia, Frankus Julia młodzicy
1 miejsce duety house Stefańska Laura, Frankus Julia kadeci kadeci
1 miejsce duety dancehall Klinkiewicz Maja, Klepka Daria młodzieżowcy
1 miejsce duety wacking Klinkiewicz Maja, Klepka Daria młodzieżowcy
1 miejsce duety house Klinkiewicz Maja, Klepka Daria młodzieżowcy
1 miejsce duety dancehall Klinkiewicz Maja, Klepka Daria młodzieżowcy
2 miejsce duety hip-hop Kwacz Julia, Lewandowska Ewa młodzicy
2 miejsce duety hip-hop Klinkiewicz Maja, Klepka Daria młodzieżowcy
4 miejsce duety hip-hop Gryzińska Amelia, Zalesińska Anna juniorzy
6 miejsce duety hip-hop Gajdzińska Katarzyna, Dominiak Nikola kadeci
9 miejsce duety Dance show Malchuk Daria, Urbańska Marta juniorzy
1 miejsce fromacje house zespół Metrum kadeci
1 miejsce fromacje dancehall zespół Metrum kadeci
1 miejsce mini-fromacje house zespół Metrum MTR juniorzy
1 miejsce mini-fromacje wacking zespół Metrum MTR juniorzy
1 miejsce mini-fromacje dancehall zespół Metrum MTR juniorzy
1 miejsce mini-fromacje dancehall zespół Metrum LIL młodzicy
2 miejsce mini-fromacje dancehall zespół Metrum Junior Crew juniorzy
3 miejsce mini-fromacje house zespół Metrum Junior Crew juniorzy
3 miejsce mini-fromacje dancehall zespół Metrum Junior Bit juniorzy
4 miejsce mini-fromacje house zespół Metrum Junior Bit juniorzy
5 miejsce mini-fromacje house zespół Metrum Junior Squad juniorzy
5 miejsce mini-fromacje dancehall zespół Metrum Junior Squad juniorzy
1 miejsce duety dancehall Korytowska Zofia, Laskowska Nadzieja juniorzy
1 miejsce duety house Korytowska Zofia, Laskowska Nadzieja juniorzy
5 miejsce duety hip-hop Franek Patrycja, Loba Natalia juniorzy
6 miejsce duety hip-hop Stankowska Marta, Arojan Julia juniorzy
2 miejsce mini-fromacje house zespół OpenDance juniorzy
4 miejsce mini-fromacje dancehall zespół OpenDance juniorzy 
122. EUROPEAN CHAMPIONSHIP in Dance Sport  International Dance Federation 29-30.09.2017
1 miejsce Hip-hop solo Małgorzata Wieczorek
7 miejsce hip-hop solo Daria Klepka
2 miejsce Hip-hop duet Maja Klinkiewicz, Daria Klepka
6 miejsce hip-hop duet Małgorzata Wieczorek, Malwina Nowak
121. Puchar Polski PZTS Radzymin 10 czerwca 2017 roku
miejsce 3 solo hip-hop Najzub Nadia młodzicy
miejsce 3 solo disco slow Kwacz Julia młodzicy
miejsce 4 solo Dance show Frankus Julia młodzicy
miejsce 4 solo hip-hop Ewa Lewandowska młodzicy
miejsce 5 solo hip-hop Skonieczna Dalia młodzicy
miejsce 5 solo Dance show Najzub Nadia młodzicy
miejsce 6 solo hip-hop Adrianna Jędrasiak młodzicy
miejsce 7 solo hip-hop Maryniak Amelia młodzicy
miejsce 1 solo belly Dance freestyle Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
miejsce 1 solo belly Dance folk Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
miejsce 2 solo poppin’ Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
miejsce 3 solo Dance show Klepka Daria młodzieżowcy
miejsce 4 solo hip-hop Klepka Daria młodzieżowcy
miejsce 5 solo Dance show Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
miejsce 6 solo hip-hop Wieczorek Małgorzata młodzieżowcy
miejsce 1 duet hip-hop Frankus Julia, Najzub Nadia młodzicy
miejsce 1 duet Dance show Frankus Julia, Kwacz Julia młodzicy
miejsce 2 duet hip-hop Kwacz Julia, Ewa Lewandowska młodzicy
miejsce 3 duet hip-hop Zuzanna Czech, Skonieczna Dalia młodzicy
miejsce 3 duet hip-hop Zofia Szymańska, Wojciechowska Dominika kadeci
miejsce 4 duet hip-hop Anna Zalesińska, Gryzińska Amelia kadeci
miejsce 5 duet hip-hop Anita Radziejewska, Gorączniak Julia kadeci
miejsce 6 duet hip-hop Krzyżanowska Martyna, Roksana Cybulska kadeci
miejsce 3 duet Dance show Lul Nadia, Myślińska Natalia juniorzy
miejsce 4 duet hip-hop Julia Mizera, Matuszak Julia juniorzy
miejsce 4 duet Dance show Malchuk Daria, Urbańska Marta juniorzy
miejsce 6 duet hip-hop Julia Nosal, Stępniak Joanna juniorzy
miejsce 1 duet hip-hop Klinkiewicz Maja, Klepka Daria młodzieżowcy
miejsce 1 formacje hip-hop Metrum Lil kadeci
miejsce 1 mini-formacje hip-hop Metrum Lil Candy kadeci
miejsce 4 mini-formacje hip-hop Metrum Lil Sweet’s kadeci
miejsce 1 mini-formacje hip-hop Metrum Lil Lolipop młodzicy
miejsce 1 mini-formacje hip-hop Metrum Crew juniorzy
miejsce 1 formacje hip-hop Metrum Junior juniorzy
miejsce 2 mini-formacje hip-hop Metrum Squad juniorzy
miejsce 3 mini-formacje hip-hop Metrum Bit juniorzy
miejsce 6 mini-formacje show dance Metrum Fame juniorzy
miejsce 1 mini-formacje hip-hop Metrum MTR młodzieżowcy
miejsce 3 duet Dance show Myslińska Natalia, Lul Nadia juniorzy
miejsce 5 duet hip-hop Natalia Loba, Franek Patrycja juniorzy
miejsce 3 duet Fantasy show Arojan Julia, Łuczka Kacper juniorzy
miejsce 1 formacje fantasy show Open Dance 2 juniorzy
miejsce 1 formacje disco dance Open Dance 1 juniorzy
miejsce 2 formacje show Dance Open Dance 1 juniorzy
miejsce 2 formacje hip-hop Open Dance 1 juniorzy
miejsce 3 formacje hip-hop Open Dance 2 juniorzy
miejsce 4 mini-formacje dance show Open Dance 1 juniorzy
miejsce 5 mini-formacje dance show Open Dance 2 juniorzy
miejsce 4 mini-formacje hip-hop Open Dance Boys juniorzy
miejsce 5 mini-formacje hip-hop Open Dance Girl juniorzy
120. WORLD CHAMPIONSHIP in Dance Sport  International Dance Federation 31.05-04.06.2017 Pecs Węgry
Wieczorek Małgorzata
1 miejsce Belly dance Freestyle solo
1 miejsce Belly dance Folk solo
5 miejsce Free Dance solo
6 miejsce Dancehall solo
6 miejsce House solo
7 miejsce Techno solo
Klepka Daria
2 miejsce House solo
2 miejsce Dancehall solo
5 miejsce hip-hop solo
Maja Klinkiewicz, Klepka Daria
3 miejsce hip-hop duet
119. Puchar Wrmii i Mazur PZTS Nidzica 22.04.2017
Miejsce 1 Fantasy Show formacje juniorzy „Open Dance 2”
Miejsce 2 Dance Show mini-formacje juniorzy „Open Dance 2”
Miejsce 2 Hip-hop formacje juniorzy „Open Dance 2”
Miejsce 5 Hip-hop mini-formacje juniorzy „Open Dance 2”
Miejsce 2 Hip-hop mini-formacje juniorzy „Open Dance 1”
Miejsce 2 Dance Show mini-formacje juniorzy „Open Dance 1”
Miejsce 2 Dance Show formacje juniorzy „Open Dance 1”
Miejsce 2 Disco Dance formacje juniorzy „Open Dance 1”
Miejsce 3 Hip-hop formacje juniorzy „Open Dance 1”
Miejsce 3 Hip-hop mini-formacje juniorzy „Open Dance Boys”
Miejsce 4 Hip-hop mini-formacje juniorzy „Open Dance Girl”
Miejsce 7 Disco Freestyle solo juniorzy Hejdysz Zuzanna
Miejsce 6 Fantasy Show solo juniorzy Domagała Maria
Miejsce 4 Hip-hop duety juniorzy Patrycja Franek, Loba Natalia
Miejsce 5 Hip-hop duety juniorzy Stankowska Marta, Arojan Julia
Miejsce 6 Hip-hop duety juniorzy Płatkowiak Klaudia, Laskowska Nadzieja
118. Mistrzostwa Polski WADF Inowrocław 22.04.2017
117. Mistrzostwa Tańca "Zachodnie Zderzenie" Poznań CityZen 25.03.2017
SOLO GIMNASTYKA ART. 5-8 LAT DEBIUT
Miejsce I: Hela Czerwińska
Miejsce I: Marta Michalska
Miejsce I: Oliwia Ratajczak
Miejsce I: Ola Tomczak
Miejsce II: Lena Konieczna
Miejsce II: Gabrysia Cieślak
Miejsce II: Ola Szeląg
Miejsce II: Anna Zakrzewska
Miejsce II: Tosia Kowalewska
Miejsce II: Agnieszka Włodarczyk
Miejsce II: Kaja Jankowska
Miejsce III: Martyna Straśko
Miejsce III: Natasza Wojtas
Miejsce III: Eliza Sobieraj
Miejsce III: Maja Fekner
Miejsce III: Sara Fekner
Miejsce III: Liliana Modro
SOLO GIMNASTYKA ART. 9-11 LAT DEBIUT
Miejsce I: Alicja Łagutoczkin
Miejsce II: Lena Głogowska
Miejsce II: Weronika Majka
Miejsce II: Marcelina Wawrzyniak
Miejsce II: Karolina Wiśniewska
Miejsce III: Zuzanna Bocian
Miejsce III: Milena Nogaj
Miejsce III: Maja Nowak
SOLO GIMNASTYKA ART. 9-11 LAT OPEN
Miejsce I: Urszula Mankiewicz
Miejsce II: Natalia Nowak
Miejsce III: Zuzanna Rucińska
Miejsce IV: Weronika Golis
Miejsce V: Adrianna Wielechowska
SOLO AD DO LAT 7 DEBIUT
Miejsce I: Marysia Onichimiuk
Miejsce II: Iza Łuczka
Miejsce III: Maja Jankowska
FORMACJA GINMNASTYKA ART. 5-8 LAT DEBIUT
Miejsce I: LiL Gimnastic
SOLO GIMNASTYKA 5-8 LAT OPEN
Miejsce I: Antonina Olszewska
Miejsce II: Anastazja Wdowenko
Miejsce II: Iza Łuczka
Miejsce III: Ola Trybus
FORMACJA AD DO LAT 7 DEBIUT
Miejsce I: LiL ARTS
DUET GIMNASTYKA ART. 9-11 LAT OPEN
Miejsce I: Weronika Golis i Natalia Nowak
Miejsce II: Adrianna Wojciechowska i Kasia Zagórska
Miejsce III: Hania Deineko i Natalia Stugient
FORMACJA HH DO LAT 7 DEBIUT
Miejsce III: LiL Dance
MINI FORMACJA AD DO LAT 7 DEBIUT
Miejsce II: Mini Arts
MINI FORMACJA GIMNASTYKA ART.  5-8 LAT DEBIUT
Miejsce I: Mini Gimnastic
FORMACJA HH DO LAT 7 OPEN
Miejsce II: Metrum Mini
FORMACJA GIMNASTYKA ART. DO 9-11 LAT OPEN
Miejsce II: Bit Gimnastic
SOLO AD 8-11 LAT DEBIUT
Miejsce II:Natalia Stugient
Miejsce III: Kaja Jankowska
SOLO AD 8-11 LAT OPEN
Miejsce VI: Julia Kwacz
SOLO HH 8-11 LAT DEBIUT
Miejsce II: Adrianna Jędrasiak
Miejsce II: Justyna Cierzniewska
DUET AD 8-11 LAT OPEN
Miejsce IV: Laura Stefańska i Julianna Wojciechowska
Miejsce V: Zofia SZymańska i Dominika Wojciechowska
Miejsce VII: Julia Frankus i Julia Kwacz
SOLO INNE FORMY 8-11 LAT DEBIUT
Miejsce II: Adrianna Jędrasiak
Miejsce II: Hania Deineko
Miejsce III: Martyna Śnieżyńska
Miejsce III: Ola Szeląg
SOLO INNE FORMY 8-11 LAT OPEN
Miejsce III: Julia Kwacz
DUET HH 8-11LAT DEBIUT
Miejsce II: Adrianna Jędrasiak i Justyna Cierzniewska
Miejsce II: Julita Kundegórska i Miriam Grzesiak
Miejsce II: Olimpia Koleśniak i Emilia Wojciechowska
DUET HH 8-11 LAT OPEN
Miejsce III: Julia Kwacz i Ewa Lewandowska
Miejsce IV: Zosia Szymańska i Dominika Wojciechowska
Miejsce V: Julia Frankus i Nadia Majzub
Miejsce VIII: Zuzanna Czech i Dalia Skonieczna
MINI FORMACJA IF 8-11 LAT DEBIUT
Miejsce I: Beetwen Dance
MINI FORMACJA AD 9-11 LAT OPEN
Miejsce IV: Bit Arts
MINI FORMACJA IF 8-11 LAT OPEN
Miejsce II: Bit Arts
MINI FORMACJA HH 8-11 LAT OPEN
Miejsce I: MTR LiL Candy
Miejsce III: MTR LiL Lolipops
Miejsce IV: MTR LiL Sweet's
FORMACJA IF 8-11 LAT DEBIUT
Miejsce III: Fast Dance
FORMACJA HH 8-11 LAT DEBIUT
Miejsce III: Mini Dance
FORMACJA HH 8-11 LAT OPEN
Miejsce III: MTR LiL
SOLO HH 12-15 LAT DEBIUT
Miejsce IV: Paulina Sztanka
DUETY HH 12-15 LAT DEBIUT
Miejsce I: Nikola Dominiak i Kasia Gajdzińska
Miejsce II: Nadzieja Laskowska Klaudia Płotkowiak
Miejsce III: Asia Stępniak Julia Nosal
DUETY HH 12-15 LAT OPEN
Miejsce III: Adam Chadyniak Oliwia Laskowska
SOLO IF 12-15 LAT OPEN
Miejsce I: Roksana Wieczorek
Miejsce II: Maria Domagała
DUETY AD 12-15 LAT OPEN
Miejsce III: Daria Malchuk Marta Urbańska
Miejsce V: Gabrysia Tatarynowicz Anna Matuszewska
SOLO AD 12-15 LAT OPEN
Miejsce I: Roksana Wieczorek
Miejsce VI: Marta Urbańska
MINI FORMACJE HH 12-15 LAT DEBIUT
Miejsce I: MTR JUNIOR SQUAD
Miejsce II: OPEN DANCE TEAM
Miejsce IV: MTR JUNIOR BIT
Miejsce V: OPEN DANCE SQUAD
MINI FORMACJE AD 12-15 LAT DEBIUT
Miejsce I: MAXIMA ONE
Miejsce III: MAXIMA
MINI FORMACJA HH 12-15 LAT OPEN
Miejsce III: MTR JUNIOR CREW
Miejsce V: OPEN DANCE BOY
Miejsce VI: OPEN DANCE GIRL
FORMACJA 12-15 LAT DEBIUT
Miejsce I: JUNIOR DANCE
FORMACJA IF 12-15 LAT DEBIUT
Miejsce I: OPEN DANCE 1
FORMACJA IF 12-15 LAT OPEN
Miejsce III: OPEN DANCE 2
FORMACJA HH 12-15 LAT OPEN
Miejsce VII: MTR JUNIOR
FORMACJA HH 25 LAT I STARSI OPEN
Miejsce I: METRUM GOLD
116. Eliminacje Mistrzostw Polski PZTS Łódż 18.03.2017
115. Budowlanka dance  Poznań 15.03.2017
114. XXII Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym  Radzymin 26.11.2016 rok
6 miejsce solo Dance show młodzicy Julia Frankus
2 miejsce solo dance show młodzieżowcy Daria Klepka
7 miejsce solo poppin’ młodzieżowcy Małgorzata Wieczorek
7 miejsce solo Dance show młodzieżowcy Małgorzata Wieczorek
4 miejsce solo hip-hop młodzieżowcy Daria Klepka
2 miejsce duet hip-hop młodzieżowcy Maria i Marta Ostańskie
3 miejsce duet hip-hop młodzieżowcy Katarzyna Kuberka, Zuzanna Sokołowska
5 miejsce duet hip-hop juniorzy Marta Urbańska, Daria Malchuk
1 miejsce duet hip-hop młodzicy Julia Kwacz, Julia Frankus
5 miejsce duet Dance show juniorzy Marta Urbańska, Daria Malchuk
2 miejsce mini-formacje hip-hop juniorzy Metrum Junior
2 miejsce mini-formacje disco Dance freestyle juniorzy Metrum Junior 2
3 miejsce formacje hip-hop kadeci Metrum Lil
3 miejsce mini-formacje hip-hop kadeci Metrum Lil 1
2 miejsce mini-formacje hip-hop kadeci Metrum Lil 2
1 miejsce mini-formacje hip-hop młodzieżowcy Metrum
1 miejsce mini-formacje hip-hop juniorzy Metrum
1 miejsce formacje hip-hop juniorzy Open Dance 1
4 miejsce formacje Dance show juniorzy Open Dance
3 miejsce mini-formacje hip-hop juniorzy Open Dance 1
4 miejsce mini-formacje hip-hop juniorzy Open Dance 2
4 miejsce mini-formacje Dance show juniorzy Open Dance
6 miejsce duet hip-hop juniorzy Weronika Mikołajczyk, Martyna Mazur
113. XXII MISTRZOSTWA POLSKI PZTS 22.10.2016 r. Łódź
Belly Dance, Jazz Funk, Dance Pop, Techno, House, Dancehall, Disco Slow, Folk Free Dance, Free Show
1-miejsce Dancehall Formacje Kadeci Metrum
1-miejsce Dancehall mała grupa Kadeci Metrum
1-miejsce House Formacja Kadeci Metrum
1-miejsce House małe grupy Kadeci Metrum
1- miejsce Dancehall Formacje grupy kadeci Metrum
1-miejsce House Formacja Juniorzy Metrum
1-miejsce Dancehall Formacja Metrum
1-miejsce Dancehall małe grupy Juniorzy Metrum
1- miejsce House małe grupy Juniorzy Metrum
1- miejsce house małe grupy młodzieżowcy Metrum
1- miejsce Dancehall małe grupy młodzieżowcy Metrum
1-miejsce Belly Dance Folk - dyr Malgorzata Wieczorek
1-miejsce Belly dance Freestyle - dyr Małgorzata wieczorek
1-miejsce Dance pop - dyr Małgorzata Wieczorek
1-miejsce Jazz Funky - dyr Małgorzata Wieczorek
1-miejsce Techno - dyr Małgorzata Wieczorek
2-miejsce Dancehall - dyr Małgorzata Wieczorek
2-miejsce House - dyr Małgorzata Wieczorek
1-miejsce Dancehall- Daria Klepka
1-miejsce House- Daria Klepka
1-miejsce House - duet Maja Klinkiewicz, Daria Klepka
112. XXII Puchar Polski w Tańcu Sportowym 18.06.2016 Radzymin
2 miejsce Open Dance 2 małe grupy hip-hop juniorzy
3 miejsce Open Dance 2 formacje Dance show juniorzy
3 miejsce Open Dance małe grupy hip-hop juniorzy
1 miejsce Open Dance 1 formacje hip-hop juniorzy
4 miejsce Open Dance 3 małe grupy hip-hop juniorzy
5 miejsce duet hip-hop Martyna Mazur, Weronika Mikołajczyk juniorzy
2 miejsce Open Dance ZSMS małe grupy hip-hop młodzieżowcy
2 miejsce Open Dance ZSMS małe grupy Dance show młodzieżowcy
5 miejsce solo fantasy show Kamila Sadłocha juniorzy
6 miejsce solo poppin’ Małgorzata Wieczorek młodzieżowcy
4 miejsce solo hip-hop Małgorzata Wieczorek młodzieżowcy
3 miejsce solo Dance show Małgorzata Wieczorek młodzieżowcy
6 miejsce solo hip-hop Maja Klinkiewicz młodzieżowcy
6 miejsce duet hip-hop Marta Urbańska, Daria Malchuk juniorzy
4 miejsce duet hip-hop Laura Stefańska, Zofia Szymańska kadeci
2 miejsce małe grupy disco Dance Freestyle MTR Junior juniorzy
3 miejsce formacje hip-hop MTR LIL kadeci
1 miejsce małe grupy hip-hop MTR CREW młodzieżowcy
1 miejsce małe grupy hip-hop MTR LIL2 kadeci
2 miejsce małe grupy hip-hop MTR LIL kadeci
1 miejsce małe grupy hip-hop MTR Junior juniorzy
2 miejsce duet hip-hop Katarzyna Kuberka, Zuzanna Sokołowska młodzieżowcy
1 miejsce duet hip-hop Marta Ostańska, Maria Ostańska młodzieżowcy
2 miejsce duet hip-hop Julia Frankus, Julia Kwacz młodzicy
7 miejsce duet hip-hop Klaudia Kruk, Julia Meksa juniorzy
1 miejsce duet hip-hop Ewa Lewandowska, Julia Wojciechowska młodzicy
5 miejsce duet hip-hop Amelia Gryzińska, Anna Zalesińska kadeci
5 miejsce duet Dance show Daria Malchuk, Marta Urbańska juniorzy
111. World & European Championships Płock 6-7.05.2016 r.
1 miejsce Małgorzata Wieczorek World Poppin’ & Locking solo female adults
1 miejsce Małgorzata Wieczorek European Urban Street Dance hip-hop solo female adults
110. KM IDO JÓZEFÓW 22-24.04.2016
Mistrz Polski Daria Klepka solo hip-hop 16+
5 miejsce duet hip-hop Daria Klepka, Marcin Grygier 16+ lat
8 miejsce mini formacja "Fire Bit" hip-hop 31+ lat
13 miejsce mini formacje "Metrum" hip-hop 16+ lat
109. VI Mistrzostwa Tańca Nowoczesnego "Zachodnie Zderzenie" 03.04.2016
SOLO INNE FORMY DO 7 LAT
1.Antonina Olszewska
1.Martyna Śnieżyńska
1.Natalia Stugient
2.Emilia Wojciechowska
2.Antonina Drywa
2.Lilianna Nowak
3.Natalia Hrycenko
3.Hania Deineko
3.Lena Bartosiewicz
DUETY INNE FORMY DO 7 LAT
1.Antonina Olszewska i Aleksandra Trybus
MINI FORMACJA INNE FORMY DO 7 LAT
2.Lil Arts
3.Modern Jazz Lil
FORMACJA HIP HOP DO 7 LAT
1.Lil Dance
SOLO HIP-HOP 8-11 lat
2.Julia Frankus
8.Dominika Wojciechowska
SOLO INNE FORMY 8-11 LAT
3.Julia Kwacz
6.Katarzyna Zagórska
8.Julita Kundegórska
DUETY HIP HOP 8-11 LAT
3.Ewa Lewandowska Julianna Wojciechowska
4.Julia Kwacz Julia Frankus
6.Laura Stefańska Zosia Szymańska
DUETY INNE FORMY 8-11 LAT
3.Natalia Nowak Weronika Golis
4.Klaudia Sikora Maja Ratajczak
5.Żanna Szafraniak Dobrochna Szafraniak
6.Matylda Kaniasta Wiktoria Olszak
MINI FORMACJE INNE FORMY 8-11 LAT
1.Mini Disco Dance
2.SP nr 19 OPEN DANCE 2
5.Mini Dance Show
MINI FORMACJA HIP HOP 8-11 LAT
4.SP nr 19 OPEN DANCE 2
FORMACJA HIP HOP 8-11 LAT
1.MTR LIL
6.Mini Dance
FORMACJA INNE FORMY 8-11 LAT
1.MTR LIL
4.Mini Gimnastic
SOLO HIP HOP 12-15 LAT
4.Monika Sztukiewicz
5.Dawid janiak
SOLO INNE FORMY 12-15 LAT
5.Marta Urbańska
7.Antonina Manowska
8.Daria Malchuk
9.Jagoda Grupińska
DUETY INNE FORMY 12-15 LAT
1.Klaudia Masztalerz Kamila Sadłocha
2.Małgorzata Pieda Zuzanna Jakubowska
4.Antonina Manowska Jagoda Grupińska
DUETY HIP HOP 12-15 LAT
4.Daria Malchuk Marta Urbańska
5.Julia Meksa Klaudia Kruk
6.Julia Zjawińska Nikola Kolasińska
7.Martyna Mazur Emilia Mikołajczak
9.Martyna Stróżyńska Agnieszka Wróblewska
MINI FORMACJE INNE FORMY 12-12 LAT
1.ZSMS Tysiaclecia OPEN DANCE
4.ZSMS Tysiaclecia OPEN DANCE
MINI FORMACJE HIP HOP 12-15 LAT
1.Mtr Junior
2.ZSMS Tysiaclecia OPEN DANCE
4.ZS nr 8 Jarochowskiego OPEN DANCE 1
5.ZS nr 8 Jarochowskiego OPEN DANCE 1
FORMACJE INNE FORMY 12-15 LAT
5.ZS Jarochowskiego nr 8 OPEN DANCE 1
FORMACJE HIP HOP 12-15 LAT
4.Dance Squad
5.ZS nr 8 Jarochowskiego OPEN DANCE 1
MINI FORMACJE HIP HOP POW.16 LAT
2.Mtr Cerw
3.Fire Crew
DUETY INNE FORMY POW.16 LAT
2.Sylwia Kluczyńska Monika Paradowska
3.Angelika Kopiszka Natalia Walicka
DUETY HIP HOP POW.16 LAT
1.Marta Ostańska Marysia Ostańska
3.Kasia Kuberka Zuza Sokołowska
MINI FORMACJE INNE FORMY POW.16 LAT
2.Jamaica Team
FORMACJA HIP HOP POW.16 LAT
3.Fire Bit
108. Eliminacje Mistrzostw Polski w tańcu sportowym PZTS Łódż 19.03.2016
1 miejsce mini-formacje hip-hop „METRUM” młodzieżowcy
2 miejsce mini-formacje hip-hop „METRUM” młodzieżowcy
2 miejsce formacje hip-hop „METRUM” kadeci
1 miejsce duet hip-hop Julia Frankus, Julia Kwacz młodzicy
1 miejsce duet hip-hop Marta Ostańska, Maria Ostańska młodzieżowcy
2 miejsce duet hip-hop Katarzyna Kuberka, Zuzanna Sokołowska młodzieżowcy
5 miejsce duet hip-hop Martyna Urbańska, Daria Malchuk juniorzy
6 miejsce duet hip-hop Klaudia Kruk, Julia Meksa juniorzy
6 miejsce duet hip-hop Juliana Wojciechowska, Ewa Lewandowska kadeci
6 miejsce duet hip-hop Laura Stefańska, Zofia Szymańska kadeci
107. XVII OGOLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR KUJAW I POMORZA BIALE BLOTA 18.03.2016
3 miejsce mini formacja Metrum hip-hop 15+ lat
7 miejsce duet hip-hop Daria Klepka, Marcin Grygier 15+ lat
4 miejsce solo hip-hop Daria Klepka 15+ lat
106. Mistrzostwa Polski WADF eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata 28.02.2016 Inowrocław
2 miejsce solo hip-hop Daria Klepka
8 miejsce hip-hop solo Mateusz Jagodziński
105. Konkurs Tańca Nowoczesnego III Budowlanka Dance Poznań 10.02.2016
1 miejsceduet hip-hop Małgorzata Pieda, Zuzanna Jakubowska
3 miejsce duet hip-hop Agnieszka Wróblewska, Martyna Stróżyńska
104. Eliminacje Mistrzostw Polski w tańcu sportowym – Łódź, 16 stycznia 2016 r.
1 miejsce „Open Dance” mini formacja hip-hop juniorzy
1 miejsce „Open Dance” mini formacja Dance show juniorzy
1 miejsce „Metrum” mini formacja hip-hop młodziezowcy
4 miejsce Daria Klepka solo hip-hop młodzieżowcy
5 miejsce Małgorzata Wieczorek solo Dance show młodzieżowcy
5 miejsce Małgorzata Wieczorek solo hip-hop młodzieżowcy
1 miejsce Marta i Maria Ostańskie duet hip-hop młodzieżowcy
1 miejsce Małgorzata Wieczorek solo poppin’ młodzieżowcy