facebook
szkoła tańca
Metrum Poznań


LATO 2020 rok

ZOBACZ NASZE FILMY

kanał na YT szkoły tańca metrum

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH / GRUPY KONTYNUUJĄCE ZESZŁY ROK

Do zespołów kontynuujących zapraszamy osoby które uczestniczyły w zajęciach w roku szkolnym 2018/2019 oraz wszystkich chętnych dla których pasją jest taniec i pragną wzbogacić swoje zainteresowania oraz nadal rozwijać swoje umiejętności. Tancerze przygotowywani są do pokonywania różnych wyzwań scenicznych jak udziały w castingach TV, zawodach oraz  do wszelakiego rodzaju pokazów tanecznych, teatrów tańca, tanecznych show, teledyskach.

UWAGA! wszystkie osoby uczestniczące w zeszłym roku szkoleniowym 2018/2019 w zajęciach grup początkujących zostały już przydzielone do grup kontynuujących naukę od września 2019 roku. Prosimy o zapoznanie się z listą awansów (przydziału) na tablicy informacyjnej w siedzibie klubu ATiF Metrum. Możesz również zadzwonić 602-138-102 lub napisać akademia@metrum.poznan.pl.

PLAN ZAJĘĆ AKTUALNY OD 2 WRZEŚNIA 2019 r. ATiF Metrum Os. Wł. Łokietka 102 Poznań

rodzaj zajęć
dzień godzina prowadzący
TANIEC TOWARZYSKI
gr. kontynuująca
czwartek 20.30-21.25
Instr. Daria K.
BALET
gr.
kontynuująca
poniedziałek 20.00-20.55 instr. Ania D.
K POP / HIP-HOP
gr.
kontynuująca
wtorek 19.30-20.25
Instr. Maja K.

 
 Jednak jeśli czujesz, że lepiej dla Ciebie będzie kontynuowanie nauki w grupie początkującej
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!
Bez obaw, każdym nowym roku realizowany jest nowy program szkoleniowy!
-->Plan gr. początkujące<--

 

 

1. Treningi w Akademii Tańca i Fitness 'METRUM' od każdego nowego sezonu zyskują nowy, jeszcze lepszy wymiar! Nie bezpodstawną jest opinia, iż trenowanie w ATiF METRUM to inwestycja w profesjonalny, świadomy rozwój, gdyż wszystkie zespoły prowadzone są systemem opracowanym przez dyplomowaną nauczycielkę tańca, choreograf mgr Małgorzatę Wieczorek, a praca instruktorów jest przez nią na bieżąco kontrolowana i koordynowana.

2. Profesjonalny system szkoleniowy umozliwia dzieciom zaprezentowanie się już w marcu 2020 roku podczas XII edycji Ogólnopolskich  Mistrzostw Tańca Nowoczesnego "ZACHODNIE ZDERZENIE", którego współorganizatorem jest ATiF Metrum, oraz w czerwcu na przedstawieniu tanecznym na zakończenie sezonu tanecznego 2019/2020.