facebook
szkoła tańca
Metrum Poznań


2020 rok

22 luty 2020r.

  dzieci od 5 lat

7 grudnia 2019r.

dzieci 4-7 lat

ZOBACZ NASZE FILMY

kanał na YT szkoły tańca metrum

METRUM AKADEMIA TAŃCA / kalendarz wydarzeń

PAŻDZIERNIK 2019
11-13.10 - Mistrzostwa Świata WADF Płock
WRZESIEŃ 2019
27-29.09 - Flash Mob Eobuwie Stary Browar
SIERPIEŃ 2019
05-11.08 - Obóz taneczno-gimnastyczny Kliczków Zamek
17-24.08 - obóz Taneczno-gimnastyczny Mrzeżyno Apartamenty
CZERWIEC 2019
15.06 - Dni Piątkowa Os. Zwycięstwa Poznań
09.06 -
XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca i Gimnastyki „Zachodnie Zderzenie” UAM Poznań
MAJ 2019 10.05 - Półfinał Mistrzostw Polski U-14 koszykówki kobiet
KWIECIEŃ 2019
26.04 - Mistrzostwa Polski WADF Inowrocław

MARZEC 2019
30.03 - I Ogólnopolski Turniej Let's Dance Oborniki
29.03 - Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza Białe Błota
23.03 - Talent Show Malta Poznań
16.03 - Ogólnopolski Turniej Gimnastyki Artystycznej Wrocław
02.03 - Show taneczne mecz piłki ręcznej
LUTY 2019
10.02 – X Ogólnopolskie Mistrzostwa Tańca i Gimnastyki „Zachodnie Zderzenie” UAM Poznań
23.02 – Ogólnopolski Turniej UDA Mogilno
STYCZEŃ 2019
12.01 – II Ogólnopolski Turniej „O Lśniącą Gwiazdę” w gimnastyce artystycznej Gliwice
GRUDZIEŃ 2018
08.12 - Bal Mikołajkowy
LISTOPAD 2018
03.11 - Bal Halloween
PAŻDZIERNIK 2018
24.10 - Show taneczne mecz MUKS
LIPIEC-SIERPIEŃ 2018
30.07-05.08 - Obóz Taneczny Kliczków
19-25.08 - Obóz Taneczny Mrzeżyno
CZERWIEC 2018
24.06 - Event Avenida Poznań
23.06 - IX Mistrzostwa Tańca Zachodnie Zderzenie Przeżmierowo
16-17.06 - Mistrzostwa Europy WADF
09.06 - Puchar Polski PZTS Radzymin
03.06 - pokaz taneczny 29 Dni Łazarza Park Wilsona Poznań
03.06 - pokaz taneczny festyn U BOROMEUSZA os. Pod Lipami Poznań
MAJ 2018
23-27.05 - Mistrzostwa Świata IDF Pula Chorwacja
30.04-03.05 Warsztaty akrobatyki zakład AWF Rocha Poznań
KWIECIEŃ
21.04 – Mistrzostwa Polski WADF Inowrocław
08.04 - VIII Mistrzostwa Zachodnie Zderzenie Debiuty CITYZEN Poznań
07.04 - VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Zachodnie Zderzenie CITYZEN Poznań
LUTY 2018
12-18.02 - Obóz Taneczny Kliczków
STYCZEŃ 2018
27.01 - Pokaz taneczny mecz koszykówki BASCET
14.01 - Pokaz taneczny mecz koszykówki BASCET
GRUDZIEŃ 2017
02.12 -  Mistzrostwa Polski hip-hop, disco Nidzica
PAŻDZIERNIK 2017
21.10 – Mistrzostwa Polski house, dancehall, folk, belly dance Łódż
WRZESIEŃ 2017
30.09 - Mistrzostwa Ursynowa ELMP PZTS Warszawa
29-30.09 – Mistrzostwa Europy Legionowo
23.09 – Egzamin Klasy Sportowe Łódż  SIERPIEŃ 2017
20-27.08 -  Obóz Taneczny Mrzeżyno
LIPIEC 2017
31.07-06-08 – Obóz Taneczny Sypniewo
CZERWIEC 2017
17.06 – Gala Taneczna ATiF Metrum CityZen Poznań
10.06 – Puchar Polski PZTS Radzymin
MAJ 2017
31.05-04.06 - Mistrzostwa Świata IDF Węgry Pecs
28.05 - Festyn rodzinny Parafia os Zwycięstwa
27.05 - Festyn Rodzinny os. Wł. Łokietka Poznań
21.05 - Majówka Technikum ul. Rubież Poznań
KWIECIEŃ 2017
29.04 - Turniej Tańca Nowoczesnego Kościan
22.04 - Puchar Wrmii i Mazur PZTS Nidzica
22.04 - Mistrzostwa Polski WADF Inowrocław
8.04 - pokaz taneczny XXXVIII Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego Suchy Las
01.04 - Konkurs Sztuki Baletowej Łeba
01.04 - Grand Prix WADF Parzniew
MARZEC 2017
29-30.03 - 18 Finał Wielkopolskich Igrzysk w piłce siatkowej pokazy taneczne
25.03 - VII Mistrzostwa Zachodnie Zderzenie
18.03 - Eliminacje Mistrzostw Polski PZTS Łódż
04.03 - Show Taneczne w Galerii Polskie Meble Poznań
02.03 - prezentacja i pokaz taneczny dla firmy Hama Robakowo
02.03 - Pokaz taneczny MUKS
LUTY 2017
29.01-05.02 - Obóz taneczny Sypniewo
STYCZEŃ 2017
19.01 - warsztaty i pokaz taneczny podczas festynu Wilda
GRUDZIEŃ 2016
19.12 - Prezentacje zespołów tanecznych ATiF Metrum
02.12 - Festiwal Tańca AWF Poznań
LISTOPAD 2016
26.11 - Mistzrostwa Polski PZTS Radzymin
19.11 - mecz MUKS
PAŻDZIERNIK 2016
29.10 - Balik Halooween
22.10 - XXII Mistrzostwa Polski PZTS Łódż
WRZESIEŃ 2016
17.09 - Festyn Techno-park Poznań
SIERPIEŃ 2016
01-07.08 - Obóz taneczny Sypniewo
19-28.08 - Obóz taneczny Dzwirzyno
CZERWIEC 2016
18.06 - XXII Puchar Polski PZTS Radzymin
MAJ 2016
22.05 - X RODZINNY FESTYN U BOROMEUSZA os. Pod Lipami
22.05 - MAJÓWKA U ZAMOYSKICH TECHNIKUM W POZNANIU ul. Rubież
21.05 - II Turniej Święto Tańca MDK 1 Poznań
6-7.05 - Mistrzostwa Świata i Europy Płock
KWIECIEŃ 2016
22.04 KM IDO JÓZEFÓW
03.04 - VI MTN "ZACHODNIE ZDERZENIE"
MARZEC 2016
18.03 - PUCHAR KUJAW I POMORZA BIAŁE BŁOTA
19.03 - EL MP PZTS ŁÓDŻ
LUTY 2016
18.02 - MP WADF INOWROCŁAW
06.02 - Balik Karnawałowy dla dzieci
STYCZEŃ 2016
16.01 - EL MP PZTS ŁÓDŻ
GRUDZIEŃ 2015
19.12 - Prezentacje zespołów tanecznych Metrum Os. Wł. Łokietka
PAŻDZIERNIK 2015
21.10 - MP PZTS ŁÓDŻ hip-hop
17.10 - MP PZTS ŁÓDŻ dancehall, hause
15.10  - mecz Ekstraklasa MUKS
11.10  - mecz Ekstraklasa MUKS City Zen
WRZESIEŃ  2015
26.09 - Eliminacje Mistrzostw Polski Mistrzostwa Ursynowa Warszawa
19.09 - Egzamin Klasy Sportowe, Egzamin temat Antydoping Łódż
06.09 - Festyn Pożegnanie Lata Os. Zwycięstwa
SIERPIEŃ  2015
29-30.08 - Targi Edukacji City Center
22-29.08 - Obóz Taneczny Spa Posnania Łężeczki
CZERWIEC  2015
01-02.06 - Pokaz taneczny podczas finału Licealiady i Gimnazjalistów koszykówki dziewcząt ZSMS  Os. Tysiąclecia 43 Poznań
01.06 - Dzień Dziecka Festyn ZSMS Ul. Jarochowskiego Poznań
01.06 - Dzień Dziecka Tesco ul. Serbska Poznań
10.06  - Happening Edukacyjny przez sport do nauki i kultury WSNHiD Ul. Kutrzeby Poznań
MAJ  2015
26.05 - Pokaz taneczny i animacja taneczna dla Przedszkola nr 160 ZSMS  Os. Tysiąclecia 43 Poznań
01.04  - mecz Eks
KWIECIEŃ 2015
01.04  - mecz Ekstraklasa MUKS POSiR Ul. Chwiałkowskiego Poznań
03.04 - Warsztaty akrobatyki
18.04 - Puchar Wasrmii i Mazur EL MP Nidzica
24.04 - Warsztaty akrobatyki
25.04 - XII Otwarty Turniej Wiosny Mosina
29.04 - Międzynarodowy Dzień Tańca Szkoła Podstawowa nr 51 Os. Lecha Poznań
MARZEC 2015
09.03  - mecz MUKS ZSMS Os. Tysiąclecia Poznań
10.03 - Dzień Tańca Gimnazjum nr 7 Os. Zwycięstwa Poznań
13.03 - Pokaz Tańca Gimnazjum nr 53 Ul. Jarochowskiego Poznań
15.03 - mecz MUKS ZSMS Os. Tysiąclecia Poznań
21.03 - EL MP PZTSPORT ŁÓDŻ
27.03 - Warsztaty akrobatyki
28.03 - Festyn Wiosna Os. Wł. Łokietka Poznań
29.03 - V Mistrzostwa "Zachodnie Zderzenie"
LUTY 2015
14.02 -  ROZTANCZONE WALENTYNKI CITY CENTER
STYCZEŃ 2015
31.01 -  BAL KARNAWAŁOWY ATiF Metrum
31.01 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
10.01 -  SHOW TANECZNE WOŚP SKOKI
10.01 -  MECZ KOSZYKÓWKI MUKS Poznań
GRUDZIEŃ  2014
19-23.12 -  PREZENTACJE ZESPOŁÓW ATiF Metrum
22.12 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
06.12 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
LISTOPAD 2014
08.11 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
PAŻDZIERNIK  2014
25.10 -  II Warsztaty z JUSTIN FUENTES
18.10 -  MECZ KOSZYKÓWKI MUKS Poznań
18.10 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
11.10 -  II Warsztaty z JUSTIN FUENTES
04.10 -  MECZ KOSZYKÓWKI MUKS Poznań
04.10 -  I Warsztaty z JUSTIN FUENTES
WRZESIEŃ  2014
29.09 - MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
07.09 - Festyn Osiedla Zwycięstwa
SIERPIEŃ  2014
04-08.08 - Półkolonie Taneczne ATiF Metrum
LIPIEC 2014
06-13.07 - "Lato Baletowe" Lądek Zdrój
12-13.07 - Festiwal "Most" Słubice
CZERWIEC 2014
28-29.06 - SUMMER DANCE CUP HIP-HOP, MODERN ŁÓDŻ
27.06 - PRZEDSTAWIENIE TANECZNE ATiF METRUM CK "DĄBRÓWKA"
20-22,06 - KM IDO MODERN, BALET POINT, TAP DANCE SIEDLCE 20-22.06.2014
MAJ 2014
31,05 - Festyn Łokietka
25,05 - Festyn Parafialny ul. Wilczak Poznań
10,05 - XI Turniej Wiosny – Formacji Tanecznych i Solistów MOSINA 10 MAJA 2014
MARZEC 2014
22,03 - WIOSENNE FANABERIE HIP-HOP GNIEZNO 22 marca 2014
04,03 - Studenckie Dance Day Warsztaty Tańca modern
01,03 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
LUTY 2014
01,02 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
STYCZEŃ 2014
31,01 - Targi Akademii Trzeciego Wieku Ul. Kutrzeby Poznań
18,01 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
GRUDZIEŃ 2013
21,12 - Prezentacje zespołów Metrum BETLEJEM POZNAŃSKIE Stary Rynek
14,12 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
7,12 - Balik Mikołajkowy ATiF Metrum
1,12 - TARNOVIA CUP Ogólnopolski Turniej Tańca Przezmierowo
LISTOPAD 2013
30,11 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
21,11 - Festiwal Dreams Teams Gimnazjum nr 12 Poznań
19-20,11 - Gimniada, Liceliada Arena Poznań
9-11,11 - Warsztaty Akrobatyki SMS ul. Jarochowskiego Poznań
9,11 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
PAŻDZIERNIK 2013
25,10 - Wielkie otwarcie SEPHORA CH CITY CENTER POZNAŃ
19,10 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
19-20.10 - MTP HAPPY BABY wystepy dziecięcych zespołów tanecznych
02,10 - WOW! Wielkie Otrzęsiny klub Baker Street
WRZESIEŃ 2013
07.09 - ZAPISY I NABORY DO GRUP TANECZNYCH
3,4,5.08 - "STREET" prezentacje tancerzy ATiF Metrum "Deptak"
02,09 - CASTING DO ZESPOŁÓW ZAAWANSOWANYCH
SIERPIEŃ 2013
17-27.08 - OBÓZ TANECZNY Mrzeżyno
LIPIEC 2013
01-05.07 - WARSZTATY AKROBATYKI POZNAŃ
CZERWIEC 2013
30.06 - Prezentacja zespołów tanecznych ATiF Metrum Galeria MM
22-23.06 - Jarmark Świętojański - scena Stary Rynek
15-16.06 - Jarmark Świętojański - scena Stary Rynek
13-16 - Mistrzostwa Europy hip-hop Amsterdam
01.06 - Dzień Dziecka Tesco
MAJ 2013
26.05 - Festyn kościelny ul. Wilczak/Naramowicka
21.05 - Warsztaty tańca w ZS nr 2 ul. Hangarowa  Poznań
18.05 - I Grand Prix Poznania w siatkówce plażowej
01-05,05 - Majowe Warsztaty Tańca Łężeczki
KWIECIEŃ 2013
27.04 - Mistrzostwa Formacji i solo Mosina
23,04 - Studencki Dance day Warsztaty Tańca
06-07.04.- KM IDO hip-hop Tarnowo Podgórne
MARZEC 2013
23.03 - Mistrzostwa ATiF Metrum "Zachodnie Zderzenie"
17.03 - KM IDO Street dance Szczecin
LUTY 2013
09,02 - Bal King Cross Marcelin
STYCZEŃ 2013
12,01 - Balik Karnawałowy
20-26,01 - Obóz Taneczny Srebrna Góra
GRUDZIEŃ  2012
01,12 Grand Prix Polski Września
11-12.12 - Puchar 5 Milionów Arena Poznań
15.12 - Got To Dance
30,12 - Turniej Koszykówki PYRA Poznań
LISTOPAD  2012
15.11 - Dzień Tańca Gimnazjum nr 7 os. Zwycięstwa
16-18.11 XIX Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle
20-21.11 Gimnazjada Arena Poznań
PAŻDZIERNIK  2012
02.10 - Bitwa na Taniec Browar Słodownia
15.10 - Show taneczne dla Davidoff
WRZESIEŃ  2012
01-02.09 NABORY DO GRUP TANECZNYCH
29.09 - pokazy taneczne dla Pyra -Poznań
SIERPIEŃ  2012
18-28,08- OBÓZ TANECZNY METRUM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY MRZEŻYNO
LIPIEC  2012
13-15,07 - warsztaty Jogi
11,07 - udział w realizacji spotu reklamowego dla firmy Morana
CZERWIEC  2012
29,06 - Pokaz taneczny dla firmy ZAJC KUCHNIE
09,06 - Festyn teren pływalni ATLANTIS os. St. Batorego 101
10,06 - Festyn Kościół Parafialny pw. św. Jadwigi Królwej - ul. Mleczowa 1
MAJ  2012
19-20,05 - KM IDO SZCZECIN
KWIECIEŃ  2012
22,04 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA FREESTYLE "TARNOVIA CUP"
14-15,04- show taneczne podczas MOTO SHOW MTP Poznań
MARZEC  2012
16,03- show taneczne podczas Wojskowych Mistrzostw w Piłce Siatkowej
11,03- Casting do zespołu tanecznego MKKpyra
10,03 - III Mistrzostwa ATiF Metrum "Zachodnie zderzenie"
LUTY  2012
13-19,02 - Obóz Taneczny Mrzeżyno
4.02 - CASTING "TYLKO TANIEC" TV POLSAT Warszawa
STYCZEŃ  2012
28,01 - Bal Pyry Poznań
15.01 - PRECASTING "TYLKO TANIEC" TV POLSAT Os. Wł. Łokietka 102
08.01 - WOŚP SKOKI
07.01 - Karnawałowy Balik dla dzieci i Dyskoteka dla młodzieży
GRUDZIEŃ  2011
28-29.12 - konkurs "Taniec Rządzi Dance Dance" dla Disney Channel - sesja video
10.12 - turniej Shake ya Booty Warszawa
7-8.12 - Mistrzostwa Świata Ballet/Pointe Mikołajki Poland
07.12 - pokaz taneczny podczas zjazdu wójtów, burmistrzów, prezydentów i starostów Hotel Delicjusz w Rosnówku
LISTOPAD  2011
26.11 - pokaz mody Decathlon Swadzim
19-20.11 - FESTIVAL TAŃCA Z PIOTREM GALIŃSKIM M1
19-20.11 - IDO World- and European Oriental Championship  Kaliningrad country: Russian Federation
17.11 - show taneczne podczas Konferencji w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu
17.11 - Dzień Tańca Gimnazjum nr 7
12.11 - OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA POLSKI OLEŚNICA
PAŻDZIERNIK  2011
22.10 - Otwarte Grand Prix Polski Dance Września
20.10 pokazy taneczne dla METZLER podczas TOUR SALON MTP
12-15.10 IDO World Championships HipHop, Graz, Austria
01-02.10 pokazy taneczne w WEEKEND KOBIET z Joanną Horodyńską w M1
WRZESIEŃ  2011
30.09 PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO W TAŃCU NOWOCZESNYM PRZEŻMIEROWO
16.09 SHOW TANECZNE DLA FIRMY BROCHEM
03-04.09 DRZWI OTWARTE ATiF METRUM
01-04.09 TARGI EDUKACJI CH PESTKA
SIERPIEŃ  2011
27-28.08 TARGI EDUKACJI M1
20-30.08 OBÓZ TANECZNY MRZEŻYNO
06.08 pokaz taneczny podczas turnieju EUROPOKOLENIA 2012
LIPIEC  2011

CZERWIEC  2011
19.06 PRZEDSTAWIENIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH ATiF METRUM ROK SZKOLNY 2010/2011
17.06 pokaz taneczny podczas konkursu tanecznego Pływalnia Atlantis
12.06 X Parafialny Festyn Rodzinny Nad Jeziorem Umultowskim
12.06 CASTING METRUM
05.06 POKAZ TANECZNY METRUM DLA DECATHLON
04.06 Dzień dziecka przedszkole Os. Piastowskie
04.06 CASTING METRUM
MAJ 2011
06-28.05 KM IDO OLKUSZ
07.05 - VIII OTWARTY TURNIEJ WIOSNY Mosina
KWIECIEŃ 2011
15-17.04 - RYTM ULICY TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO
16.04 - PROJEKT LIP DUB do"muzyki moc"
16-17.04 - DANCEMANIA - Turniej Taneczny
12.04 - premiera filmu "Dzikość z Natury" CH Plaza
MARZEC 2011
20.03 - SHOW TANECZNE MISS AWF
19-20.,03 - MOTOR SHOW MTP HALA 3A
12.03 - II MISTRZOSTWA ATiF METRUM "ZACHODNIE ZDERZENIE" POSiR POZNAŃ
05,03 - BAL "PYRY" Poznań
03-06,03 - KM IDO Jazz Dance, Modern, Ballet/Point Belly Dance/Oriental
ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY I ŚWIATA Tarnowo Podgórne 2011
STYCZEŃ 2011
29,01 - pokaz taneczny w TVP Poznań
22,01 - STUDNIÓWKA POZNAŃ
22,01 - TURNIEJ OKRĘGU WLKP. PRZEŻMIEROWO
GRUDZIEŃ 2010
29,12 - "PYRA DRAB SHOW" mecz koszykówki POSiR Chwiałkowskiego
19,12 - Turniej piłki ręcznej Polska-Rumunia Arena Poznań
18,12 - Przedstawienie zespołów ATiF METRUM Dąbrówka Poznań
11,12 - turniej Shake ya Booty Warszawa
LISTOPAD 2010
25,11 - Pokaz taneczny - GALA KAJAKARZY WLKP AWF Poznań
23,11 - Dzień Tańca Szkoła Os. Zwycięstwa
PAZDZIERNIK 2010
30,10 - Bal Halloween Metrum
23,10 - GRAND PRIX DANCE Września
16-17,10 - pokazy taneczne "FESTIWAL TAŃCA" M1 z Iwoną Pavlovic i Stefano Terazzino
WRZESIEŃ 2010
17,09 - pokaz taneczny MARATON i PREMIERA STREET DANCE 3D
05.09 - NABORY DO GRUP POCZATKUJĄCYCH OS. WŁ. ŁOKIETKA
04.09 - NABORY DO GRUP POCZATKUJĄCYCH OS. PIASTOWSKIE
SIERPIEŃ 2010
28-29,08 - pokazy taneczne "Targi Edukacji" M1
26,08 - pokaz taneczny Akademickie Mistrzostwa Świata w kajakarstwie Malta Poznań
11.08 - konkurs "Dirty Dancing" Stary Browar
5-6,08 - pokaz taneczny MARATON i PREMIERA STEP UP 3D
LIPIEC 2010
19-30.07 - ZGRUPOWANIE TANECZNE MALENOWICE-CZECHY
CZERWIEC 2010
22.06 - pokaz taneczny Szkoła Os. Czecha
22.06 - pokaz taneczny Bal Uczniowski Szkoła nr 8
20.06 - PRZEDSTAWIENIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH ATiF METRUM Aula Koncertyowa Szkoła Muzyczna ul. Solna
12,06 - Wojewódzkim Turnieju "Wielkopolski Orlik Cup 2010"
02.06 - finał YOU CAN DANCE Multikino 51
01.06 - OLIMPIADA MŁODZIEŻY POZNAŃ
MAJ 2010
28-30.05 - KM IDO TARNOWO PODGÓRNE ELIMINACJE DO MISTRZOSTW EU I ŚW.
26.05 - MŁODZIEŻOWY Turniej Tańca Szkoła Muzyczna
22.05 - DANCEMANIA Turniej Tańca Centrum Zamek
KWIECIEŃ 2010
23-25,04 - KM IDO TWARDOGÓRA ELIMINACJE DO MISTRZOSTW EUROPY I ŚWIATA
MARZEC 2010
27-28.03 -RYTM ULICY Turniej Tańca Piła
21,03 - Turniej Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE
20,03 - BEAFOR PARTY ATiF METRUM
LUTY 2010
06,02 - WALENTYNKI BALIK DLA DZIECI
01,02 - Otwarcie filii w Poznaniu Salon Kobiet w Casinos Poland
STYCZEŃ 2010
18-29,01 - WARSZTATY METRUM DANCEday III
18-29,01 - WARSZTATY WINTER DANCEday METRUM II
GRUDZIEŃ 2009
21-22,12 - pokaz taneczny TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH AWF POZNAŃ
20,12 - WIGILIA METRUM
19,12 - GWIAZDKOWA PREZENTACJA ZESPOŁÓW TANECZNYCH ATiF METRUM CK DABRÓWKA sala kinowa
05,12 - MIKOŁAJKI DLA DZIECI
01,12 - show taneczne w Szkole Muzycznej FINAŁ KONKURSU PIOSENKI
PAŻDZIERNIK 2009
31,10 - DYSKOTEKA Z OKAZJI HALLOWEEN ATiF METRUM Os. Wł. Łokietka
11,10 - show taneczne w Dni Sportu Swadzim DECATHLON
10-11,10 - show taneczne w Dni Sportu GALERIA MALTA
03,10 - DYSKOTEKA Z OKAZJI "dnia chłopca" ATiF METRUM Os. Wł. Łokietka
WRZESIEŃ 2009
23-27,09 - MISTRZOSTWA ŚWIATA w hip-hop, electric boogie, break dance 2009
22,09 - show taneczne w Cinema City Poznań
12,09 - pokaz country w Pensjonacie "Siodło" Wilcza
12,09 - CASTING DO ZAAWANSOWANYCH ZESPOŁÓW TANECZNYCH
05-06,09 - NABORY DO POCZĄTKUJĄCYCH GRUP TANECZNYCH
05-06,09 - TARGI ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH CENTRUM PLAZA
CZERWIEC  2015
01-02.06 - Pokaz taneczny podczas finału Licealiady i Gimnazjalistów koszykówki dziewcząt ZSMS  Os. Tysiąclecia 43 Poznań
01.06 - Dzień Dziecka Festyn ZSMS Ul. Jarochowskiego Poznań
01.06 - Dzień Dziecka Tesco ul. Serbska Poznań
10.06  - Happening Edukacyjny przez sport do nauki i kultury WSNHiD Ul. Kutrzeby Poznań
MAJ  2015
26.05 - Pokaz taneczny i animacja taneczna dla Przedszkola nr 160 ZSMS  Os. Tysiąclecia 43 Poznań
01.04  - mecz Eks
KWIECIEŃ 2015
01.04  - mecz Ekstraklasa MUKS POSiR Ul. Chwiałkowskiego Poznań
03.04 - Warsztaty akrobatyki
18.04 - Puchar Wasrmii i Mazur EL MP Nidzica
24.04 - Warsztaty akrobatyki
25.04 - XII Otwarty Turniej Wiosny Mosina
29.04 - Międzynarodowy Dzień Tańca Szkoła Podstawowa nr 51 Os. Lecha Poznań
MARZEC 2015
09.03  - mecz MUKS ZSMS Os. Tysiąclecia Poznań
10.03 - Dzień Tańca Gimnazjum nr 7 Os. Zwycięstwa Poznań
13.03 - Pokaz Tańca Gimnazjum nr 53 Ul. Jarochowskiego Poznań
15.03 - mecz MUKS ZSMS Os. Tysiąclecia Poznań
21.03 - EL MP PZTSPORT ŁÓDŻ
27.03 - Warsztaty akrobatyki
28.03 - Festyn Wiosna Os. Wł. Łokietka Poznań
29.03 - V Mistrzostwa "Zachodnie Zderzenie"
LUTY 2015
14.02 -  ROZTANCZONE WALENTYNKI CITY CENTER
STYCZEŃ 2015
31.01 -  BAL KARNAWAŁOWY ATiF Metrum
31.01 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
10.01 -  SHOW TANECZNE WOŚP SKOKI
10.01 -  MECZ KOSZYKÓWKI MUKS Poznań
GRUDZIEŃ  2014
19-23.12 -  PREZENTACJE ZESPOŁÓW ATiF Metrum
22.12 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
06.12 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
LISTOPAD 2014
08.11 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
PAŻDZIERNIK  2014
25.10 -  II Warsztaty z JUSTIN FUENTES
18.10 -  MECZ KOSZYKÓWKI MUKS Poznań
18.10 -  MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
11.10 -  II Warsztaty z JUSTIN FUENTES
04.10 -  MECZ KOSZYKÓWKI MUKS Poznań
04.10 -  I Warsztaty z JUSTIN FUENTES
WRZESIEŃ  2014
29.09 - MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MKS POZNAŃ
07.09 - Festyn Osiedla Zwycięstwa
SIERPIEŃ  2014
04-08.08 - Półkolonie Taneczne ATiF Metrum
LIPIEC 2014
06-13.07 - "Lato Baletowe" Lądek Zdrój
12-13.07 - Festiwal "Most" Słubice
CZERWIEC 2014
28-29.06 - SUMMER DANCE CUP HIP-HOP, MODERN ŁÓDŻ
27.06 - PRZEDSTAWIENIE TANECZNE ATiF METRUM CK "DĄBRÓWKA"
20-22,06 - KM IDO MODERN, BALET POINT, TAP DANCE SIEDLCE 20-22.06.2014
MAJ 2014
31,05 - Festyn Łokietka
25,05 - Festyn Parafialny ul. Wilczak Poznań
10,05 - XI Turniej Wiosny – Formacji Tanecznych i Solistów MOSINA 10 MAJA 2014
MARZEC 2014
22,03 - WIOSENNE FANABERIE HIP-HOP GNIEZNO 22 marca 2014
04,03 - Studenckie Dance Day Warsztaty Tańca modern
01,03 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
LUTY 2014
01,02 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
STYCZEŃ 2014
31,01 - Targi Akademii Trzeciego Wieku Ul. Kutrzeby Poznań
18,01 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
GRUDZIEŃ 2013
21,12 - Prezentacje zespołów Metrum BETLEJEM POZNAŃSKIE Stary Rynek
14,12 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
7,12 - Balik Mikołajkowy ATiF Metrum
1,12 - TARNOVIA CUP Ogólnopolski Turniej Tańca Przezmierowo
LISTOPAD 2013
30,11 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
21,11 - Festiwal Dreams Teams Gimnazjum nr 12 Poznań
19-20,11 - Gimniada, Liceliada Arena Poznań
9-11,11 - Warsztaty Akrobatyki SMS ul. Jarochowskiego Poznań
9,11 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
PAŻDZIERNIK 2013
25,10 - Wielkie otwarcie SEPHORA CH CITY CENTER POZNAŃ
19,10 - pokaz taneczny - mecz MKS Poznań Gimnazjum nr 54
19-20.10 - MTP HAPPY BABY wystepy dziecięcych zespołów tanecznych
02,10 - WOW! Wielkie Otrzęsiny klub Baker Street
WRZESIEŃ 2013
07.09 - ZAPISY I NABORY DO GRUP TANECZNYCH
3,4,5.08 - "STREET" prezentacje tancerzy ATiF Metrum "Deptak"
02,09 - CASTING DO ZESPOŁÓW ZAAWANSOWANYCH
SIERPIEŃ 2013
17-27.08 - OBÓZ TANECZNY Mrzeżyno
LIPIEC 2013
01-05.07 - WARSZTATY AKROBATYKI POZNAŃ
CZERWIEC 2013
30.06 - Prezentacja zespołów tanecznych ATiF Metrum Galeria MM
22-23.06 - Jarmark Świętojański - scena Stary Rynek
15-16.06 - Jarmark Świętojański - scena Stary Rynek
13-16 - Mistrzostwa Europy hip-hop Amsterdam
01.06 - Dzień Dziecka Tesco
MAJ 2013
26.05 - Festyn kościelny ul. Wilczak/Naramowicka
21.05 - Warsztaty tańca w ZS nr 2 ul. Hangarowa  Poznań
18.05 - I Grand Prix Poznania w siatkówce plażowej
01-05,05 - Majowe Warsztaty Tańca Łężeczki
KWIECIEŃ 2013
27.04 - Mistrzostwa Formacji i solo Mosina
23,04 - Studencki Dance day Warsztaty Tańca
06-07.04.- KM IDO hip-hop Tarnowo Podgórne
MARZEC 2013
23.03 - Mistrzostwa ATiF Metrum "Zachodnie Zderzenie"
17.03 - KM IDO Street dance Szczecin
LUTY 2013
09,02 - Bal King Cross Marcelin
STYCZEŃ 2013
12,01 - Balik Karnawałowy
20-26,01 - Obóz Taneczny Srebrna Góra
GRUDZIEŃ  2012
01,12 Grand Prix Polski Września
11-12.12 - Puchar 5 Milionów Arena Poznań
15.12 - Got To Dance
30,12 - Turniej Koszykówki PYRA Poznań
LISTOPAD  2012
15.11 - Dzień Tańca Gimnazjum nr 7 os. Zwycięstwa
16-18.11 XIX Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle
20-21.11 Gimnazjada Arena Poznań
PAŻDZIERNIK  2012
02.10 - Bitwa na Taniec Browar Słodownia
15.10 - Show taneczne dla Davidoff
WRZESIEŃ  2012
01-02.09 NABORY DO GRUP TANECZNYCH
29.09 - pokazy taneczne dla Pyra -Poznań
SIERPIEŃ  2012
18-28,08- OBÓZ TANECZNY METRUM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY MRZEŻYNO
LIPIEC  2012
13-15,07 - warsztaty Jogi
11,07 - udział w realizacji spotu reklamowego dla firmy Morana
CZERWIEC  2012
29,06 - Pokaz taneczny dla firmy ZAJC KUCHNIE
09,06 - Festyn teren pływalni ATLANTIS os. St. Batorego 101
10,06 - Festyn Kościół Parafialny pw. św. Jadwigi Królwej - ul. Mleczowa 1
MAJ  2012
19-20,05 - KM IDO SZCZECIN
KWIECIEŃ  2012
22,04 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA FREESTYLE "TARNOVIA CUP"
14-15,04- show taneczne podczas MOTO SHOW MTP Poznań
MARZEC  2012
16,03- show taneczne podczas Wojskowych Mistrzostw w Piłce Siatkowej
11,03- Casting do zespołu tanecznego MKKpyra
10,03 - III Mistrzostwa ATiF Metrum "Zachodnie zderzenie"
LUTY  2012
13-19,02 - Obóz Taneczny Mrzeżyno
4.02 - CASTING "TYLKO TANIEC" TV POLSAT Warszawa
STYCZEŃ  2012
28,01 - Bal Pyry Poznań
15.01 - PRECASTING "TYLKO TANIEC" TV POLSAT Os. Wł. Łokietka 102
08.01 - WOŚP SKOKI
07.01 - Karnawałowy Balik dla dzieci i Dyskoteka dla młodzieży
GRUDZIEŃ  2011
28-29.12 - konkurs "Taniec Rządzi Dance Dance" dla Disney Channel - sesja video
10.12 - turniej Shake ya Booty Warszawa
7-8.12 - Mistrzostwa Świata Ballet/Pointe Mikołajki Poland
07.12 - pokaz taneczny podczas zjazdu wójtów, burmistrzów, prezydentów i starostów Hotel Delicjusz w Rosnówku
LISTOPAD  2011
26.11 - pokaz mody Decathlon Swadzim
19-20.11 - FESTIVAL TAŃCA Z PIOTREM GALIŃSKIM M1
19-20.11 - IDO World- and European Oriental Championship  Kaliningrad country: Russian Federation
17.11 - show taneczne podczas Konferencji w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu
17.11 - Dzień Tańca Gimnazjum nr 7
12.11 - OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA POLSKI OLEŚNICA
PAŻDZIERNIK  2011
22.10 - Otwarte Grand Prix Polski Dance Września
20.10 pokazy taneczne dla METZLER podczas TOUR SALON MTP
12-15.10 IDO World Championships HipHop, Graz, Austria
01-02.10 pokazy taneczne w WEEKEND KOBIET z Joanną Horodyńską w M1
WRZESIEŃ  2011
30.09 PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO W TAŃCU NOWOCZESNYM PRZEŻMIEROWO
16.09 SHOW TANECZNE DLA FIRMY BROCHEM
03-04.09 DRZWI OTWARTE ATiF METRUM
01-04.09 TARGI EDUKACJI CH PESTKA
SIERPIEŃ  2011
27-28.08 TARGI EDUKACJI M1
20-30.08 OBÓZ TANECZNY MRZEŻYNO
06.08 pokaz taneczny podczas turnieju EUROPOKOLENIA 2012
LIPIEC  2011

CZERWIEC  2011
19.06 PRZEDSTAWIENIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH ATiF METRUM ROK SZKOLNY 2010/2011
17.06 pokaz taneczny podczas konkursu tanecznego Pływalnia Atlantis
12.06 X Parafialny Festyn Rodzinny Nad Jeziorem Umultowskim
12.06 CASTING METRUM
05.06 POKAZ TANECZNY METRUM DLA DECATHLON
04.06 Dzień dziecka przedszkole Os. Piastowskie
04.06 CASTING METRUM
MAJ 2011
06-28.05 KM IDO OLKUSZ
07.05 - VIII OTWARTY TURNIEJ WIOSNY Mosina
KWIECIEŃ 2011
15-17.04 - RYTM ULICY TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO
16.04 - PROJEKT LIP DUB do"muzyki moc"
16-17.04 - DANCEMANIA - Turniej Taneczny
12.04 - premiera filmu "Dzikość z Natury" CH Plaza
MARZEC 2011
20.03 - SHOW TANECZNE MISS AWF
19-20.,03 - MOTOR SHOW MTP HALA 3A
12.03 - II MISTRZOSTWA ATiF METRUM "ZACHODNIE ZDERZENIE" POSiR POZNAŃ
05,03 - BAL "PYRY" Poznań
03-06,03 - KM IDO Jazz Dance, Modern, Ballet/Point Belly Dance/Oriental
ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY I ŚWIATA Tarnowo Podgórne 2011
STYCZEŃ 2011
29,01 - pokaz taneczny w TVP Poznań
22,01 - STUDNIÓWKA POZNAŃ
22,01 - TURNIEJ OKRĘGU WLKP. PRZEŻMIEROWO
GRUDZIEŃ 2010
29,12 - "PYRA DRAB SHOW" mecz koszykówki POSiR Chwiałkowskiego
19,12 - Turniej piłki ręcznej Polska-Rumunia Arena Poznań
18,12 - Przedstawienie zespołów ATiF METRUM Dąbrówka Poznań
11,12 - turniej Shake ya Booty Warszawa
LISTOPAD 2010
25,11 - Pokaz taneczny - GALA KAJAKARZY WLKP AWF Poznań
23,11 - Dzień Tańca Szkoła Os. Zwycięstwa
PAZDZIERNIK 2010
30,10 - Bal Halloween Metrum
23,10 - GRAND PRIX DANCE Września
16-17,10 - pokazy taneczne "FESTIWAL TAŃCA" M1 z Iwoną Pavlovic i Stefano Terazzino
WRZESIEŃ 2010
17,09 - pokaz taneczny MARATON i PREMIERA STREET DANCE 3D
05.09 - NABORY DO GRUP POCZATKUJĄCYCH OS. WŁ. ŁOKIETKA
04.09 - NABORY DO GRUP POCZATKUJĄCYCH OS. PIASTOWSKIE
SIERPIEŃ 2010
28-29,08 - pokazy taneczne "Targi Edukacji" M1
26,08 - pokaz taneczny Akademickie Mistrzostwa Świata w kajakarstwie Malta Poznań
11.08 - konkurs "Dirty Dancing" Stary Browar
5-6,08 - pokaz taneczny MARATON i PREMIERA STEP UP 3D
LIPIEC 2010
19-30.07 - ZGRUPOWANIE TANECZNE MALENOWICE-CZECHY
CZERWIEC 2010
22.06 - pokaz taneczny Szkoła Os. Czecha
22.06 - pokaz taneczny Bal Uczniowski Szkoła nr 8
20.06 - PRZEDSTAWIENIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH ATiF METRUM Aula Koncertyowa Szkoła Muzyczna ul. Solna
12,06 - Wojewódzkim Turnieju "Wielkopolski Orlik Cup 2010"
02.06 - finał YOU CAN DANCE Multikino 51
01.06 - OLIMPIADA MŁODZIEŻY POZNAŃ
MAJ 2010
28-30.05 - KM IDO TARNOWO PODGÓRNE ELIMINACJE DO MISTRZOSTW EU I ŚW.
26.05 - MŁODZIEŻOWY Turniej Tańca Szkoła Muzyczna
22.05 - DANCEMANIA Turniej Tańca Centrum Zamek
KWIECIEŃ 2010
23-25,04 - KM IDO TWARDOGÓRA ELIMINACJE DO MISTRZOSTW EUROPY I ŚWIATA
MARZEC 2010
27-28.03 -RYTM ULICY Turniej Tańca Piła
21,03 - Turniej Tańca ZACHODNIE ZDERZENIE
20,03 - BEAFOR PARTY ATiF METRUM
LUTY 2010
06,02 - WALENTYNKI BALIK DLA DZIECI
01,02 - Otwarcie filii w Poznaniu Salon Kobiet w Casinos Poland
STYCZEŃ 2010
18-29,01 - WARSZTATY METRUM DANCEday III
18-29,01 - WARSZTATY WINTER DANCEday METRUM II
GRUDZIEŃ 2009
21-22,12 - pokaz taneczny TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH AWF POZNAŃ
20,12 - WIGILIA METRUM
19,12 - GWIAZDKOWA PREZENTACJA ZESPOŁÓW TANECZNYCH ATiF METRUM CK DABRÓWKA sala kinowa
05,12 - MIKOŁAJKI DLA DZIECI
01,12 - show taneczne w Szkole Muzycznej FINAŁ KONKURSU PIOSENKI
PAŻDZIERNIK 2009
31,10 - DYSKOTEKA Z OKAZJI HALLOWEEN ATiF METRUM Os. Wł. Łokietka
11,10 - show taneczne w Dni Sportu Swadzim DECATHLON
10-11,10 - show taneczne w Dni Sportu GALERIA MALTA
03,10 - DYSKOTEKA Z OKAZJI "dnia chłopca" ATiF METRUM Os. Wł. Łokietka
WRZESIEŃ 2009
23-27,09 - MISTRZOSTWA ŚWIATA w hip-hop, electric boogie, break dance 2009
22,09 - show taneczne w Cinema City Poznań
12,09 - pokaz country w Pensjonacie "Siodło" Wilcza
12,09 - CASTING DO ZAAWANSOWANYCH ZESPOŁÓW TANECZNYCH
05-06,09 - NABORY DO POCZĄTKUJĄCYCH GRUP TANECZNYCH
05-06,09 - TARGI ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH CENTRUM PLAZA
SIERPIEŃ 2009
14,08 - JEDNODNIOWE WARSZTATY TAŃCA NOWOCZESNEGO
LIPIEC 2009
19-30,07 - WARSZTATY - OBÓZ NA SŁOWACJI SLANICKA OSADA
CZERWIEC 2009
21,06 - prezentacja zespołu na imprezie harytatywnej "PIKNIK NASZE SERCE"  na Torach Łuczniczych oś Piastowskie 72 Poznań
19,06- przegląd zespołów i grup tanecznych ATiF METRUM "CK DĄBRÓWKA"  sala kinowa Poznań
12,06 - POKAZ TANECZNY VIP KLUB TUBA
5-6.06 - Daria Klepka III miejsce  Finałowego konkursu "Flexi Dance Session by
carefree" 2009 w  Warszawie
MAJ 2009
30.05 - Daria Klepka zwyciężczyni  Finałowego konkursu "Flexi Dance Session by
carefree" 2009 w Poznaniu, oraz Finalistka Finałowych Warsztatów , Magda Wesołowska Finalistka Warsztatów "flexi dance session by carefree" 2009 w Poznaniu
23-24,05 - II OTWARTE MISTRZOSTWA W TAŃCU DYSKOTEKOWYM i ESTRADOWYM LISTKÓW
15-17,05 - KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO HIP-HOP i ELECTRIC BOOGIE Zgierz
13,05 - POKAZ TANECZNY VIP BUDDHA BAR, oraz kluby MUCHOS PATATOS, SHAMROCK, DEEP pokazy odbyły się również na Pl. Mickiewicza, Wolności, Stary Rynek
KWIECIEŃ 2009
30,04 - gościnny pokaz taneczny w szkole w Nowym Tomyślu
25-26.04 - HIP-HOP INTERNATIONAL POLAND Poznań AWF
18.04 - VI Otwarty Turniej Wiosny - Formacji Tanecznych. Mosina
05.04 - DANCEMANIA Turniej Tańca
MARZEC 2009
14-15,03 - TURNIEJ TAŃCA RYTM ULICY PIŁA
LUTY 2009
16-27.02 - WARSZTATY TAŃCA FERIE ZIMOWE 2009
STYCZEŃ 2009
12.01- pokazy taneczne podczas WOŚP Skoki
02.01 -WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS - mecz koszykówki ARENA PYRA Poznań
GRUDZIEŃ 2008
18.12 - wigilia METRUM "Republika Róż"
LISTOPAD 2008
19,11 - Dancehall Quenn Kontruderzenie 2009 Poznań PLAZA Fantasy Park 
22-23,11 - show taneczne podczas PGA GAME ARENA MTP
18,11 - dzień tańca Gimnazjum Os. Zwyciestwa
13,11 - pokaz tańca belly dance dla firmy ICN POLFA RZESZÓW
PAŻDZIERNIK 2008
29,10 - Szkoła Muzyczna dzień tańca
29,10 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki ARENA PBG Basket Poznań
17-19,10 - pokaz taneczny dla DOUGLASS STARY BROWAR Poznań
11,10 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki ARENA PBG Basket Poznań
09,10 - Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski dla agencji Joytown pokazy tanecznew klubach; Alcatraz, Piwnica 21, Shamrock, Terytorium, Raport
08,10 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki ARENA PBG Basket Poznań
04-05,10 - show taneczne podczas Europejskiego Festiwalu Szermierki Poznań 2008
01,10 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki ARENA PBG Basket Poznań
WRZESIEŃ 2008
17,09 - show taneczne dla firmy FORUM Sp. z o.o. na terenie MTP
15-18,09 - show taneczne dla firmy Medialog sp.zo.o. na terenie MTP
12-14,09 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki ARENA Memoriał im. Jacka Ponickiego PBG Basket Poznań
14.09 - nabór DO GUP TANECZNYCH Wł.Łokietka
13.09 - nabór DO GUP TANECZNYCH Piastowskie
07.09 - CASTING do zespołu BasCats
06.09 - CASTING do zespołów zaawansowanych
06,09 - TARGI EDUKACJI M1 Franowo
SIERPIEŃ 2008
29.08 - spotkania Country dla SM Osiedle Młodych
Mistrzostwa Siatkówki Plażowej;
1-3 sierpień Ustronie Morskie
8-10 sierpień Sopot – FINAŁ
LIPIEC 2008
22.07-04.08 - Warsztaty taneczne w Podczelu
Mistrzostwa Siatkówki Plażowej;
4-6 lipca Niechorze
11-13 lipiec Świnoujście
18-20 lipiec Łeba
25-27 lipiec Ustka
CZERWIEC 2008
29,06 - casting You Can Dance
27.06 - show taneczne podczas wesela w Pałacu Wąsowo, Kuślin
22,06 - Zakończenie Sezonu Tanecznego w ATiF METRUM Amfiteatr "Nad Wartą"
10,06 - pokaz taneczny w Zespole Szkół Gastronomicznych w Poznaniu
04,06 - Festyn przedszkolny nr. 189 w Poznaniu
MAJ 2008
31,05 - III Ogólnopolki Turniej Tańca Nowoczesnego "Bydgoskie Rytmy 2008"
24-25,05 - Krajowe Mistrzostwa IDO Street Dance Show Gniezno 2008
21,05 - pokaz taneczny dla Organizacji AIESEC podczas GLOBAL VILLAGE - Strefa Tańca Poznań
20,05 - pokaz taneczny podczas 20-lecia Przedszkola nr 20 Os. Orła Białego Poznań
18,05 - Turniej Tańca DANCEMANIA
17,05 - Krajowe Mistrzostwa Polski IDO Belly Dance i Tap Dance RADOM
16,05 - Przegląd zespołów tanecznych SM Osiedle Młodych Poznań
12,05 - gościnny pokaz taneczny w Szkole Społecznej Os. Oświecenia
10-11,05 - Show Taneczne podczas ESWC 2008 POLAND MTP
02,05 - turniej URBAN DANCE PERSPECTIVE  Gdańsk
KWIECIEŃ 2008
30,04 - gościnny pokaz taneczny w szkole w Nowym Tomyślu
26-27,04 - SHOW TANECZNE dla firmy RACOON na Międzynarodowych Targach Fryzjerskich Look 2008
26,04 - "GOT TALENT" casting do programu TVN
19,04 - CROPP DANCE BATTLE - finał turniej tanca Warszawa Klub Harlem
19,04 - show taneczne podczas XXIX Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego WIOSNA 2008 Suchy Las
12,04 - V Otwarty Amatorski Turniej Wiosny - Formacji Tanecznych Mosina
08,04 - CROPP DANCE BATTLE - eliminacje turniej tanca Poznań Stary Browar
04-06,04 - KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI ELIMINACJE MISTRZOSTW EURPY i ŚWIATA Częstochowa
02,04 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki ARENA
03,04 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU TAŃCA BOLLYWOOD MULTIKINO STARY BROWAR
02,04 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU TAŃCA BOLLYWOOD MULTIKINO STARY BROWAR
01,04 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU TAŃCA BOLLYWOOD MULTIKINO STARY BROWAR
MARZEC 2008
01,03,2008 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki Krzesiny
pokaz ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats w szkołach;
03.03. (poniedzialek), godz. 14h15 - Gimnazjum 26, os. Czecha 59
05.03. (środa), godz. 14h00 - Gimnazjum 32, ul. Starołęcka 32
10.03. (poniedziałek), godz. 14h00 - Gimnazjum 7, os. Zwycięstwa 101
12.03. (środa), godz. 13h30 - Gimnazjum 56, ul. Promyk 4
14,03 - SHOW taneczne podczas pokazu mody w Centrum RONDO dla Avangarde Agencja Polska
15,03 - TURNIEJ TAŃCA RYTM ULICY PIŁA
17.03. (poniedziałek), godz. 13h45 - Gimnazjum 67, ul. Chojnicka 57 (Kiekrz)
19.03. (środa), godz. 12h00, Gimnazjum 24, os. Bohaterów II Wojny Światowej 29
26.03. (środa), godz.14h00, Gimnazjum 29, ul. Tarnowska 27 (Krzesiny)
LUTY 2008
29,02,2008 - SHOW TANECZNE premiera filmu "STEP UP 2" MULTIKINO STARY BROWAR
17,02,2008 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki ARENA
10,02,2008 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki Krzesiny
03,02,2008 - Juste Debout Prague 2008 Czechy / Praga Sports halle Slavia, Vladivostocka
STYCZEŃ 2008
26,01,2008 - Trzemeszno SHOW TANECZNE dla ORLE MONT-BUD Sp. z o.o.
16,01,2008 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats 13,01,2008 - pokaz tańca dla WOŚP Skoki
13,01,2008 - pokaz tańca dla WOŚP SM Osiedle Młodych DK "Jędruś"
13,01,2008 - pokaz tańca dla WOŚP Gimnazjum
12,01,2008 - pokaz tańca dla WOŚP AWF
11,01,2008 - Śrem SHOW TANECZNE dla IRWIN Industrial Tool Company Sp. z o.o
GRUDZIEŃ 2007
17,12,2007 - pokaz taneczny dla OXYGEN EVENT ŁAGOWO
14,12,2007 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki Arena
09,12,2007 - pokaz tańca Ag. Rytm MIKOŁAJKI dla PIOTR I PAWEŁ
08,12,2007 - pokaz tańca MIKOŁAJKI AWF Poznań
06,12,2007 - SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE dla zespołów zaawansowanych ATiF METRUM
03,12,2007 - show taneczne LIGA LICEÓW ARENA POSiR
02,12,2007 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki Arena
LISTOPAD 2007
27,11,2007 - show taneczne program "KINO NA OBCASACH" MULTIKINO - STARY BROWAR
25,11,2007 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats dla gazety Głosu Wielkopolskiego w M1
24-25,11,2007 - pokaz taneczny podczas GAME ARENA na terenie MTP
16-18 listopad 2007 - BOLLYWOOD DANCE PROM POLONIA (Polska-Szwecja)
09 listopad 2007 - "METRUM 2" POKAZ TAŃCA TESCO
09-11 listopad 2007 - Baśnie 1001 Nocy PROM (Polska-Szwecja)
03. listopad 2007 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats - mecz koszykówki Arena
02-04 listopada 2007 - WARSZTATY BELLY DANCE
02-04 listopad 2007 - JAZZOWY PROM (Polska-Szwecja)
PAżDZIERNIK 2007
- 27-28,10,2007 MIEDZYNARODOWY TURNIEJ TAńCA "SREBRNY PANTOFELEK" pokaz taneczny i nagranie dla PTV, MTP
- 27,10,2007 pokaz tańca III Miedzypaństwowy Turniej Piłki Ręcznej Grundfos Cup 2007 ARENA
- 26-28,10,2007 pokazy tańca "Halloween" PROM POLONIA (Polska-Szwecja)
- 19-21,10,2007 - WARSZTATY BELLY DANCE
- 18,10,2007 SHOW TANECZNE WIELKIE OTRZESINY WOW! 2007 KLUBY; TUBA CLUB, ZEPPELIN HALL, ALCATRAZ, SHAMROCK, SQ KLUB, SUBWAY CLUB
- 14,10,2007 WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats mecz koszykówki ARENA
- 13,10,2007 POKAZ TAńCA mecz piłki ręcznej GIMNAZJUM 54
- 06,10,2007 WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats mecz koszykówki ARENA
WRZESIEŃ 2007
- 23,09,2007 - Widowisko ze wspaniałą oprawą taneczno-akrobatyczną zespołu BasCats Inauguracja sezonu! mecz koszykówki ARENA
- 16.09,2007 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats King Cross
- 15.09,2007 - WYSTĘP PROFESJONALNEGO ZESPOŁU CHEERLEADERS BasCats Panorama
- 9. września 2007 godz. 18.00 NABÓR os. Łokietka 102 - POKAZ INSTRUKTORÓW
- 9. września 2007 godz. 10.00 - 20.00 PLAZA TARGI DLA RODZICÓW
-8. września 2007 godz. 18.00 NABÓR os. Piastowskie 74 - POKAZ INSTRUKTORÓW
- 8. września 2007 godz. 10.00 - 20.00 PLAZA TARGI DLA RODZICÓW
- 2. września 2007 godz. 18.00 - 21.00  FESTYN COUNTRY - Rataje
- 1. września 2007 14.00 - PLAC WOLNOŚCI
SIERPIEŃ 2007
*15.08.2007 - SHOW TANECZNE "Dni Czarnkowa"
*11.08.2007 - pokaz tancerzy ATiF METRUM – BUŁGARIA
LIPIEC 2007
* 29.07.2007 -  Festyn "Sobota w Muzeum" Szreniawa
CZERWIEC 2007
* 24.06.2007 - Zakończenie sezonu ATiF METRUM Dni Rataj nad Wartą
* 23.06.2007 - pokaz os. Polan
* 21.06.2007 - Dzień Sportu L.O. nr 17
* 18.06.2007 - występ pokazowy zespołu METRUM na międzyszkolnym turnieju tańca
* 16.06.2007 - charytatywny pokaz dla Parafii
* 16.06.2007 - sportowe zakończenie sezonu MKK PYRA POZNAŃ
* 14.06.2007 - show taneczne, bal szkoła podstawowa
* 03.06.2007 - mecz rugby KOZŁY POZNAŃSKIE
* 02.06.2007 - "CZTERY STRONY ŚWIATA" Stary Browar
* 02.06.2007 - INTERMARCHE Dzień Dziecka
* 02.06.2007 - Festyn szkolny z okazji dnia dziecka Czapury
* 02.06.2007 - Śródka Rynek pokaz taneczny z okazji dnia dziecka
* 01.06.2007 - PSM os. B. Śmiałego Dzień Dziecka
MAJ 2007
* 27.05.2007 Pokaz FINALISTÓW Turniej Tańca DANCEMANIA
* 26.05.2007 Turniej Tańca DANCEMANIA
* 19.05.2007 Mistrzostwa Polski Street Dance Show Szczecin
* 19.05.2007 mecz rugby KOZŁY POZNAŃSKIE
* 13.05.2007 mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
* 12.05.2007 mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
KWIECIEŃ 2007
* 29.04.2007 - OTWARTY PUCHAR WIELKOPOLSKI W TAŃCU HIP-HOP Tarnowo Podgórne
* 14.04.2007 - IV OTWARTY AMATORSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH MOSINA
* 14-15.04.2007 - Poznań Targi LOOK Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki
MARZEC 2007
* 31-01.04.2007 - Turniej Tańca "RYTM ULICY" Piła
* 23-25.03.2007 - Mistrzostwa Polski HIP-HOP Częstochowa
* 24.03.2007 - mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
* 11.03.2007 - mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
LUTY 2007
* 25.02.2007 - mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
* 17.02.2007 - mecz I ligi piłka ręczna Grunwald Poznań
* 14.02.2007 - mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
STYCZEŃ 2007
* 21.01.2007 - mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
* 14.01.2007 - WOŚP pokaz tanca ODK "Na Skarpie"
* 13.01.2007 - mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
* 02.01.2007 - mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
GRUDZIEŃ 2006
* 30.12.2006 mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
* 29.12.2006 mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
* 10.12.2006 - mecz I ligi piłka ręczna Grunwald Poznań-Sokół Kościerzyna
* 10.12.2006 - mecz I ligi piłka koszykowa KK Politechnika Poznańska
* 07.12.2006 - show taneczne firma KLER Swarzędz
LISTOPAD 2006
* 27.11.2006 - pokaz tańca mecz MKK Poznań
* 26.11.2006 - show taneczne MTP
* 18.11.2006 - pokaz tańca mecz MKK Poznań
* 17.11.2006 - Dzień Tańca Gimnazjum nr 7
PAŻDZIERNIK 2006
* 28.10.2006 Międzypaństwowy Turniej Piłki Ręcznej GRUNDFOS CUP 2006 HALA ARENA
* 21.10.2006 pokaz tańca mecz I-liga KK Politechnika Poznańska
* 21.10.2006 pokaz tańca mecz I-liga Grunwald Poznań
* 21.10.2006 Turniej Tańca gniezno
* 15.10.2006 Puchar Polski Belly Dance Warszawa
WRZESIEŃ 2006
* 30 września 2006 Turniej Piłki Ręcznej I ligi mężczyzn
* 28-30 września 2006 Mistrzosytwa Świata Bremen Niemcy
* 23 września otwarcie boiska LO nr V
* 22 września 2006 otwarcie nowego boiska do piłki nożnej Zawady
* 16 września 2006 nabór Os. Piastowskie
* 09 września 2006 "Targi Edukacji" ETC Swarzędz
* 09 września 2006 nabór ATiF METRUM Os. Wł. Łokietka
* 9-10 września 2006 "Targi Dla Rodziców" PLAZA Poznań
* 07 wrzreśnia 2006 nabór DK JĘDRUŚ
* 03 września 2006 VI MEMORIAŁ JACKA PONICKIEGO
W KOSZYKÓWCE SENIORÓW
* 03 września 2006 zamknięcie Mistrzostw Świata w Piłce Halowej
* 02 września 2006 "Piknik Country" S.M. Osiedle Młodych
LIPIEC 2006
* 29 lipca 2006 r. Festyn "Sobota w Muzeum" Szreniawa
* 29 lipca 2006 r. Zamknięcie Mistrzostw Europy Juniorów w piłce nożnej
* 23 lipca 2006 r. Piknik Country Pniewy
* 18 lipca 2006 r. Otwarcie Mistrzostw Europy Juniorów w piłce nożnej
* 17-28 lipca 2006 r. Warsztaty Podczele
* 01 lipca 2006 r. pokaz dyplomowy Warszawa
CZERWIEC 2006
* 29 czerwca 2006 casting do grup zaawansowanych
* 25 czerwca 2006 Dni Rataj
* 25 czerwca 2006 Piotr i Paweł
* 21 czerwca 2006 dzień sportu LO Warzywna
* 20 czerwca 2006 pokaz tańca szkoła Dzień Sportu
* 15 czerwca 2006 Automobil klub
* 14 czerwca 2006 LO 14 Dzień Sportu
* 10 czerwca 2006 DNI PIĄTKOWA
* 04 czerwca 2006 charytatywny pokaz tańca dla fundacji "Mam Marzenie"
* 04 czerwca 2006 pokaz tańca AWF
* 03 czerwca 2006 MTP targi komputerowe PGA
* 02 czerwca 2006 pokaz tańca MTP FITNESS, BODY FASHION
* 02 czerwca 2006 pokaz tańca szkoła nr 18
* 01 czerwca 2006 pokaz szkoła LO w KRZESINACH
MAJ 2006
* 20 maja 2006 zawody Wrocław
* 13 maja 2006 zawody Poznań
* 13 maja 2006 MISTRZOSTWA POLSKI Street Dance – Oborniki
KWIECIEŃ 2006
* 26 kwietnia 2006 pokaz tańca mecz
* 26 kwietnia 2006 Gala Mody BLUE NOTE
* 22 kwietnia 2006 pokaz tańca dla studentów AWF
* 08-09 kwietnia 2006 MISTRZOSTWA POLSKI Hip-hop Wrocław
* 01-02 kwietnia 2006 pokaz tańca mecz PYRA
* 01-02 kwietnia 2006 zawody RYTM ULICY Piła
MARZEC 2006
* 25 marca 2006 otwarcie sezonu WARTA
* 25 marca 2006 zawody Mosina (gr. początkująca)
* 22 marca 2006 pokaz tańca - mecz
* 18 marca 2006 pokaz dla rodziców METRUM
* 11 marca 2006 przegląd zespołów tanecznych Orle Gniazdo
* 11 marca 2006 pokaz tańca
* 10 marca 2006 pokaz tańca
* 01 marca 2006 pokaz tańca – mecz
LUTY 2006
* 25 luty 2006 pokaz tańca - mecz
* 18 luty 2006 pokaz tańca - mecz
* 10 luty 2006 pokaz tańca "BAL PYRY"
STYCZEŃ 2006
* 11 stycznia 2006 pokaz godz. 16.00
* 08 stycznia 2006 pokaz na WOŚP godz. 14.25 przed Zamkiem
* 08 stycznia 2006 pokaz na WOŚP godz. 18.15 Orle Gniazdo