facebook
szkoła tańca
Metrum Poznań


LATO 2020 rok

ZOBACZ NASZE FILMY

kanał na YT szkoły tańca metrum

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH / zespoły zaawansowane

O zakwalifikowaniu się tancerki/tancerza do zespołu zaawansowanego decyduje dyrektor artystyczny ATiF Metrum mgr Małgorzata Wieczorek, oraz systematyczne uczestniczenie w zajęciach w roku ubiegłym.

UWAGA! osoby uczestniczące w zajęciach w zeszłym roku szkoleniowym 2018/2019 zostały przydzielone do odpowiednich zespołów zaawansowanych od września 2019 roku. Prosimy o zapoznanie się z listą awansów (przydziału) na tablicy informacyjnej w siedzibie klubu ATiF Metrum. Możesz również zadzwonić 602-138-102 lub napisać akademia@metrum.poznan.pl.

PLAN ZAJĘĆ ATiF Metrum Os. Wł. Łokietka 102 Poznań

rodzaj zajęć
dzień godzina prowadzący
HIP-HOP 16+ lat
zespół zaawansowany "Metrum Mtr"
poniedziałek
+grupa Open Dance
20.00-21.25
85 min.!

dyr mgr M. Wieczorek
/Instr. Daria K.
środa 20.00-21.25
85 min.!

dyr mgr M. Wieczorek
/Instr. Daria K.
piątek 16.00-17.25
85 min.!

dyr mgr M. Wieczorek
/Instr. Daria K.
MODERN JAZZ
zespół zaawansowany "Maxima"
piątek
+grupa Open Dance
17.30-18.55
85 min.!

dyr mgr M. Wieczorek
SALSA/LATINO
zespół zaawansowany
wtorek 19.00-19.55
Instr. Daria K.
HIP-HOP 25+ lat
zespół zaawansowany "Metrum Gold"
środa 19.00-19.55
Instr. Daria K.
czwartek 19.00-19.55
Instr. Daria K.

 
Treningi w Akademii Tańca i Fitness 'METRUM' od każdego nowego sezonu zyskują nowy, jeszcze lepszy wymiar! Nie bezpodstawną jest opinia, iż trenowanie w ATiF METRUM to inwestycja w profesjonalny, świadomy rozwój, gdyż wszystkie zespoły prowadzone są systemem opracowanym przez dyplomowaną nauczycielkę tańca, choreograf mgr Małgorzatę Wieczorek, a praca instruktorów jest przez nią na bieżąco kontrolowana i koordynowana.

Zespoły zaawansowane - podczas swoich zajęć poznają techniki różnych styli tańca przygotowujących ich do podniesienia poziomu grupy, poprawienia swojej kondycji, a także dobrego wyrazu scenicznego. Taka różnorodność pozwala na najlepszy rozwój całego ciała i uczy szacunku do wszelkich form tańca. Ich występy spotykały i nadal spotykają się z uznaniem publiczności.  Akademia Tańca i Fitness METRUM daje swoim tancerzom wiele okazji do zaprezentowania nabytych umiejętności. Autorski system treningowy i niepowtarzalna choreografia zapewniają osiągnięcie sukcesów na zawodach krajowych i międzynarodowych. Zdjęcia z zawodów i pokazów znajdą Państwo w aktualnej galerii.