facebook
szkoła tańca
Metrum Poznań


ZAPISY!
na 2023


ZAPISY!
na 2023


ZAPISY!
na 2023

ZOBACZ NASZE FILMY

kanał na YT szkoły tańca metrum

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH / grupy początkujące / T. TOWARZYSKI UŻYTKOWY

Grupy początkujące dla dorosłych w ATiF Metrum wyróżniają się! otwartym systemem prowadzenia zajeć, tak by można bylo dołączyć do nich w dowolnym dniu roku.

Plan zajęć 2023

Liczba uczestników zajęć jest ograniczona!
Nie czekaj! Wybierz grupę i zarezerwuj miejsce wysyłając poniższy formularz rezerwacyjny!
Bez obaw! W Akademii mogą Państwo poznawać podstawy tańca w towarzystwie wyłącznie osób dorosłych!, chcących dobrze się bawić i wspaniale ruszać. Jeśli zajdzie taka potrzeba będziesz mógł w trakcie roku zmienić formę zajęć!

rodzaj zajęć
dzień godzina prowadzący
TOWARZYSKI UŻYTKOWY
gr. początkująca w parach
czwartek 20.00-20.50
Instr. Daria
piątek
od 10.03.23
18.30-19.20 Instr. Daria

 

TANIEC TOWARZYSKI UŻYTKOWY

Każdy taniec towarzyski ma inny charakter, tempo i rytm. Wszystkie jednak opierają się na współpracy partnerów, która może zaowocować występami na turniejach. W naszej szkole jednak oferujemy lekcje tańca użytkowego. Na zajęciach pary poznają tańce towarzyskie i nauczą w jaki sposób wykorzystać pozyskaną wiedzę na parkietach tanecznych różnorodnych imprez. Po odbyciu kursu pary bez problemu powinny zastosować poznane kroki w rytmach muzyki popularnej.

Na zajęciach grupy początkującej można się nauczyć podstawowych kroków takich tańców jak: cha-cha, rumba, salsa, bachata, rock&roll, walc angielski oraz tango i blues. W tej grupie zależy mi przede wszystkim na tym, by uczestnicy kursu bawili się tańcem. Chcę aby wszyscy poczuli się w tańcu swobodnie, zatem nie technika i rama są tu najważniejsze, ale indywidualny sposób w jaki każdy wyraża siebie poprzez taniec. Podstaw tańca może się nauczyć naprawdę każdy!


Pierwszy taniec to wielkie przeżycie młodej pary !

Jeżeli chcecie zaskoczyć gości koniecznie wybierzcie lekcje indywidualne z naszymi profesjonalnymi nauczycielami. Instruktor poświęci uwagę tylko Wam,  skupi się tylko na tych figurach, które będą Wam najbardziej przydatne. Lekcje indywidualne to świetny sposób aby nauczyć się tańczyć w krótkim czasie, którego zostało już tak mało przed przyjęciem weselnym.
Skontaktuj się z naszą Akademią i umów się z wybranym przez siebie instruktorem.

Zostało Ci niewiele czasu do tanecznego wydarzenia Twojego życia?

  • Możesz poprosić o lekcję z każdym z naszych instruktorów

Dostosujesz intensywność i godzinę zajęć do swoich potrzeb. Zapytania, prosimy kierować na email: biuro@metrum.poznan.pl lub telefonicznie 602-138-102

 
Kurs indywidualny to najlepszy sposób na przygotowanie niepowtarzalnego tańca na wesele,
studniówkę lub inną ważną uroczystość.
cena: 120 zł / 55 min. (od pary)

Formularz zgłoszeniowy ( nabory,zapisy )

Imię i nazwisko:
Telefon Kontaktowy:
Adres e-mail:
Styl Taneczny, Wiek:
Dzień i godzina zajęć:
Stopień Zaawansowania: