facebook
szkoła tańca
Metrum Poznań

ZOBACZ NASZE FILMY

kanał na YT szkoły tańca metrum

ZAJĘCIA DLA DZIECI / grupy początkujące / balet dla dzieci

Dziecięce grupy początkujące w ATiF Metrum wyróżniają się! otwartym systemem prowadzenia zajeć, tak by można bylo dołączyć do nich w dowolnym dniu roku.

PLAN ZAJĘĆ AKTUALNY OD WRZEŚNIA 2020 r. ATiF Metrum Os. Wł. Łokietka 102 Poznań

Liczba uczestników zajęć jest ograniczona!
Nie czekaj!
Wybierz grupę i zarezerwuj miejsce dla dziecka w grupie wysyłając poniższy formularz rezerwacyjny!
Bez obaw!
Twoje dziecko będzie mogło w trakcie roku zmienić formę zajęć!

rodzaj zajęć
dzień godzina prowadzący
BALET 4-6 lat
gr. początkująca "Lil Arts"
wtorek
16.30-17.25 dyr M. Wieczorek
     
sobota 12.30-13.25 instr. Sabina M.

 

 


 

BALET DZIECI

 

– zwany Taniec klasyczny (akademicki) to specyficzna forma tańca zwana również baletem. Różnica polega na tym, że termin "balet" odnosi się do spektaklu odbywającego się na scenie, natomiast termin taniec klasyczny odnosi się do techniki, jakiej używają tancerze. Dzieci na zajęciach  poznawać będą podstawowe pojęcia z t.klasycznego oraz kroki tak zwane (pa)-klasyczne. Ćwiczenia  przygotowane są odpowiednio do wieku i doświadczenia dziecka (następuje stopniowanie trudności ćwiczeń). Przede wszystkim zapewniamy dobry humor oraz uśmiech i zadowolenie na dziecięcych buziach. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy , stymulującej bodźce do prawidłowego rozwoju, a zatem dbamy o rozwój fizyczny dzieci, rozbudzamy wyobraźnię i inwencję twórczą, uczymy spostrzegania, myślenia, wyrabiając kreatywność oraz dotykając istotnych problemów tanecznych ruchu i przestrzeni . Do rozwoju zdolności tanecznej dziecka przyczynia się stosowanie techniki tańca klasycznego, kształtującej wyobraźnię przestrzenną i zdolności muzyczno- ruchowe pobudzają pomysłowość taneczną oraz rozwijająca koordynację ruchową. Zajęcia przeprowadzane są w bezpiecznej, życzliwej atmosferze. Daje to okazję do wyrabiania indywidualnych zdolności twórczych dziecka.

FESTIWAL TAŃCA M1 16.10.2010   FESTIWAL TAŃCA M1 16.10.2010      PRZEDSTAWIENIE ATiF METRUM DĄBRÓWKA 19.12.2010   PRZEDSTAWIENIE ATiF METRUM 19.06.2011     

Formularz zgłoszeniowy ( nabory,zapisy )

Imię i nazwisko:
Telefon Kontaktowy:
Adres e-mail:
Styl Taneczny, Wiek:
Dzień i godzina zajęć:
Stopień Zaawansowania: